Vodafone Yemek Sepeti İndirim Kampanyası

2 117

Vodafone Yemek Sepeti İndirim Kampanyası Vodafone operatörünü kullanan kullanıcılar Vodafone sayesinde Yemek Sepeti uygulamasından indirim kazanıyor, üstelik %50 indirim sayesinde istediğiniz yemeği çok uygun fiyata satın alabilirsiniz. Vodafone ile Yemek Sepeti’nin birlikte yapmış olduğu güzel bir iş birliğinden söz edeceğiz.

Kampanyaya katılım sağlayabilmek için Vodafone Freezone veya Vodafone Red kullanıcısı olmak gerekiyor. Yemek Sepeti üzerinden vereceğiniz siparişlerinizde %50’ye varan indirimler sizleri beklemekte. 2019 yılına kadar sürecek olan Vodafone yemek sepeti indirim kampanyasından sizlerde faydalanmak istiyorsanız yazımızın devamında paylaşacağımız katılım şartlarına göz atabilirsiniz. Peki, Vodafone yemek sepeti kampanyası nasıl yapılır?

Kampanya süresi 1 Ocak 2021 tarihine kadar devam edecektir Vodafone Freezon ve Red üyelerine özel yemeksepeti.com sitesinden seçeceğiniz genç menülerde %50’ye varan indirimler bu iş birliğinin sizlere sunmuş olduğu güzel bir hizmet olarak karşımıza çıkıyor.

Vodafone Yemek Sepeti Kampanyası

Biraz da kampanya katılım sürecinden bahsedecek olursak daha önce de belirttiğimiz gibi ilk önce Vodafone Freezone ya da Red üyesi olmak gerekiyor. Eğer bu şartı sağlıyorsak yapmamız gereken tek şey Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden Avantaj Cepte menüsüne giriş yaparak kampanya katılımını sağlamak.

Bu süreçten sonra yemeksepeti.com sitesi üzerinden vereceğiniz yemek siparişlerinde kampanya kodu bölümüne sizlere özel gönderilen şifreleri yazarak Genç Menülere %50’ye varan indirimlerle sahip olabilirsiniz.Vodafone yemek sepeti kampanyası için Vodafone Freezone’lu olmanız veya Vodafone Red üyesi olmanız gerektiğini asla unutmayınız. Kampanya katılım için başka bir yoldan da bahsetmekte fayda var.

Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yaparak kayıt olmanın dışında telefonunuz üzerinden kısa mesaj göndererekten de bu işlemi gerçekleştirebiliriz. Kısa mesaj yoluyla kampanyaya katılım şifresi alabilmek için ise 6666’ya “YEMEKSEPETI” yazıp göndermeniz yeterli. Bu işlemden sonra telefonunuza gelen onay şifresini yemeksepeti.com dan sipariş vereceğiniz esnada yine aynı şekilde kampanya kodu kısmına girerek indirimli şekilde sipariş verebilirsiniz.

Vodafone yemek sepeti kampanyası hakkında merak ettiğiniz konuları bizimle yorum olarak paylaşabilir veya yeni gelen kampanyaları yorumlar bölümünden takip edebilirsiniz.


  1. Eylül diyor

    Vodafone hediye internet vermeye aciz başka hatta geçiş yapmayı düşünüyorum hic cekim gücü berbat

  2. ramazan diyor

    neden vodafon bize hiç bedave kontor günder miyorsunuz siz vodafon tarifeler den memnun değiliz

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet