Vodafone Yanımda Bedava İnternet Kampanyası

21 220

Vodafone Yanımda Bedava İnternet Kampanyası müşterileri için sunduğu Vodafone Yanımda uygulaması bir çok işlemi yapmakta kolaylık sağlıyor. Bununla beraber Vodafone operatörü Yanımda uygulaması ile hem bedava internet paketi hemde bedava konuşma paketleri sunmaktadır. Vodafone yanımda kampanyasını sizlerde kullanarak hemen Vodafone bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Bu işlemler hem Vodafone için hem de müşterileri için faydalı.

Vodafone müşteri hizmetlerine ulaşmadan Online İşlemler sayesinde bir çok işinizi yapabilirsiniz. Vodafone Yanımda uygulamasına internet sitesinden veya app store, play store uygulamalarıya telefona indirerek ulaşabilirsiniz. Telefona indirmek kullanıcı açısından daha hızlı olduğundan daha çok indirme tercih ediliyor. Vodafone yanımda bedava internet paketi için sizlerde Vodafone şifreniz ile Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapmanız gerekmektedir.

Vodafone Yanımda Hediyeleri Nasıl Yapılır?

Vodafone yanımda şifresini “S” yazıp 7000`e kısa mesaj atarak öğrenbilirsiniz. Bu işlemden herhangi bir ücret alınmayacaktır. Gelen şifreyle birlikte telefon numaranızı yazıp girebilirsiniz. Online işlemlerden ayarlar sekmesinden şifrenizi değiştirebilirsiniz. Gönderilen şifreler random olduğundan güvenmeniz pek önermeyiz. Vodafone Yanımda uygulamasından hediye internet paketi kazanmak istiyorsanız sizlerde Vodafone’u tercih etmeyi unutmayınız. Vodafone Yanımda bedava internet paketleri için hemen Bana Ne Var kampanyasını deneyebilirsiniz.

Vodafone Yanımda ile neler yapabilirim?

Öncelikle mevcut paketlerinizin kalan dakika, internet ve smslerini öğrenebilirsiniz. Bu paketleri ne zaman ve nerede harcadığınızı da saniyeler içinde bakabilirsiniz.  Vodafone yanımda uygulamasına girip uygun paketleri inceleyebilirsiniz, TL yükleyip bu paketleri kullanabilirsiniz. Ayrıca şikayet istek ve önerilerinizi bu uygulama üzerinden yazabilirsiniz. Vodafone yanımda bedava internet paketleri sizleri bekliyor.

Vodafone Yanımda bir çok servisi tek uygulama da birleştirmiştir. Servislerim kısmından Telefon ayarları ve güvenli internet hakkında bilgi edinebilirsiniz. Hat işlemleri kısmından yurtdışı servisleri,kayıp çalıntı işlemleri, çağrı işlemleri, numara değişikliği, kampanya mesajları ve hat kapama gibi işlemler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Vodafone Yanımda bedava internet paketi ile sizlerde bolca hediye internet paketine sahip olabileceksiniz. Siteye giriş yaparken adres çubuğunda https yazıp yazmadığını kontrol edin. Yoksa kötü niyetli kişiler cep telefonu bilginlerinizi ele geçirebilir. Aynı  şekilde uygulamayı indirirken Vodafone Yanımda yazdığına ve yorumları inceleyerek gerçek uygulama olduğundan emin olun.


 1. Kadir diyor

  Hic internet hakkı yok hem alış veriş fırsatları geliyor

 2. baraeean diyor

  Yuketici haklari

 3. mizgin diyor

  internet yok daka yok sadece çekiliş haki oda boş

 4. Abdulkerim diyor

  Çok güzel bir uygulama.

 5. Serhed diyor

  Boş

 6. Eren diyor

  Bunda yaptıkları m hic ise yaramıyo

 7. Umut diyor

  Yani bu ne şimdi ne dediniz hepsini yaptık sonu kazık oldu

 8. Zeydin atabay diyor

  Bana bir şey gelmedi arkadaşımın hatına getirecektim

 9. Derya diyor

  Vodafone neden supriz veya da herhangi bir durum için bedava internet vermiyor memnun değilim

 10. Yasin diyor

  7000 mesaj atmıyor kalan interneti basarisiz

 11. sefa diyor

  10 GB internet istiyorum

 12. Beyza Şener diyor

  O kdr işime yaradı ki anlatamam(!)

 13. seher Canbulan diyor

  INTERNET kullandıktan sonra kalan miktar direk gözükmüyor illaki 7000 ‘e mesaj atmak gerekiyor.

 14. Ayhan diyor

  Bi saatden beri uğraşıyorum olmadı ordan oraya yönlendirip duruyolar

 15. Yasemin diyor

  Bedava internet verdiniz yok laf olsun?

 16. Beşir yucel diyor

  Çok iyi hizmet verdiniz

 17. Neri diyor

  Hiç internet hakkı gelmiyor hep hediye alışveriş hakkı geliyor ne yapmaliyim

 18. Anonim diyor

  Hiç internet hakki

 19. ADNAN AGYUREK diyor

  Vodafone yanımda sadece sürpriz veriyor internet vermiyor memnun değilim

 20. Şafi diyor

  Bedava interneten yararlanmak istiyorum

 21. Gerek var mı diyor

  Bence gayet faydalı oluyor umarım bunlar gibi daha bir sürü kampanya bulursunuz bize fayda sağlarsınız

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet