Vodafone Saçma Güzel 8 Tarifesi

0 16

Vodafone Saçma Güzel 8 Tarifesi Saçma Güzel 8 tarifesi, Vodafone operatörü tarafından abonelerine sunulan ve en çok tercih edilen tarifelerden biridir. Saçma Güzel 8 tarifesinden faydalanmak için Vodafone FreeZone üyesi olmanız gerekmektedir. Dilerseniz bu tarifenin özelliklerini daha yakından inceleyelim.

Vodafone Saçma Güzel 8

Vodafone, Türkiye’de büyük bir kesim tarafından tercih edilen ve oldukça sevilen bir telekomünikasyon şirketidir. Fırsatlarla dolu olduğunu her zaman vurgulayan Vodafone, yaptığı bedava internet kampanyaları ve abonelerine sunduğu avantajlı tarifeler ile her zaman gündeme gelmektedir. Bu sefer de FreeZone üyesi gençlerin ihtiyaçlarına uygun olarak hazırladığı Vodafone Saçma Güzel 8 tarifesi ile rakipleri arasında öne çıkmayı başarıyor.

Bu tarife, Vodafone FreeZone uygulaması içinde yer aldığı için, sadece 26 yaşını doldurmamış gençler tarafından kullanılabilmektedir. Eğer siz de 26 yaşından küçükseniz ve hayatı dolu dolu yaşamayı, her zaman arkadaşlarınızla ve takipçilerinizle etkileşimde olmayı önemsiyorsanız Vodafone Saçma Güzel 8 tam size göre bir tarife. Bu tarife ile dünyadan ve gündemden asla kopmayacaksınız!

Vodafone Saçma Güzel 8, paket içerisinde toplam 8 GB internet barındırması ile sosyal medya kullanmayı ve her daim internette aktif olmayı seven gençlerin bir numaralı tercihi olmaya aday.

Vodafone Saçma Güzel 8 Tarifesi

Vodafone Saçma Güzel 8

Vodafone Saçma Güzel 8 tarifesi, Vodafone’un gençlerin istekleri ve bir operatörden beklentileri düşünülerek hazırlanmış olan Saçma Güzel fırsatlar dünyası içinde bulunmaktadır. Saçma Güzel içinde bulunan tüm tarifeler gibi bu tarife de, bol internet içermesi ve uygun fiyatı ile abonelerinin yüzünü güldürüyor.

Vodafone Saçma Güzel 8 Tarifesi, FreeZone abonelerine toplamda 8 GB internet kullanma fırsatı sunuyor. Doya doya internete girip sosyal medya hesaplarınızı kontrol edebileceğiniz, ödevlerinizi yaparken arkadaşlarınızla internet üzerinden sohbet edebileceğiniz, üstelik öğrencilerin cebine uygun fiyata sahip bir tarife arıyorsanız, Vodafone Saçma Güzel 8 imdadınıza yetişebilir.

Saçma Güzel 8 tarifesi, sunduğu internet kotasını 4 artı 4 şeklinde planlamıştır. Bu uygulamaya göre paketinizde yer alan 4 GB internetten biri sadece sosyal medya uygulamalarında harcanmakta, geri kalan 4GB kota ise bunun haricindeki internet gezinmelerinde kullanılmaktadır. Sosyal medya için ayrılmış olan 4GB internet, seçeceğiniz üç sosyal medya uygulaması ile sınırlıdır, bu uygulamalar ise üç paket altında toplanmıştır. Vodafone Saçma Güzel 8 tarifesine abone olurken seçebileceğiniz sosyal medya paketleri Instagram Paketi, Müzik Paketi ve Gamer Video Paketi şeklindedir.

WhatsApp ise bu tarife sayesinde sınırsız, ücretsiz şekilde kullanılabiliyor. Yani WhatsApp kullanımınız internet paketinizden düşmemektedir.

Saçma Güzel 8 Tarifesi Faturalı

Saçma Güzel 8 Tarifesi Faturalı

Peki Saçma Güzel 8 Tarifesi faturalı olarak kullanılabiliyor mu? Bu sorunun cevabı evettir. Saçma Güzel 8 Tarifesi faturalı seçeneği ile Vodafone abonelerinin kullanımına sunulan bir pakettir. Paket içerisinde ihtiyacınız olabilecek tüm detaylar bulunmaktadır.

Saçma Güzel 8 tarifesi faturalı pakette 750 dakika konuşma hakkı, her yöne 250 adet mesaj gönderme imkanı ve 4 artı 4 şekilde 8 GB internet kullanım hakkı bulunuyor. Daha önce de belirttiğimiz gibi Saçma Güzel 8 tarifesi faturalı pakette WhatsApp konuşmalarınız tamamen ücretsiz.

Saçma Güzel 8 tarifesi faturalı aboneliği ne kadar diye düşünüyorsanız, fiyatı duyunca şaşırabilirsiniz. Çünkü bu kapsamlı tarife sadece 35 TL. Saçma Güzel 8 tarifesi faturalı kapsamında Vodafone abonesi olmak istiyorsanız size en yakın Vodafone bayisine başvurabilir veya müşteri hizmetlerini arayarak yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz. Şu an kullandığınız hat da Vodafone ise Vodafone internet sitesinden de abonelik hakkında bilgi almanız ve tarifenizi Saçma Güzel 8 olarak değiştirmeniz mümkün.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet