Vodafone Hızla Kazan 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

0 151

Vodafone Hızla Kazan 1 GB Bedava İnternet Kampanyası : Vodafone gsm firması kullanıcıları için ve bedava internet kazanabilmeleri internetsiz kalmamaları için bir çok kampanya düzenlemekte ve hediye internet dağıtmaktadır. Bu kampanyalarından biri olan Vodafone Hızla Kazan kampanyası olup, bununla birlikte ücretsiz internet kazanabileceğiniz bir bilgi yarışmasıdır.

Hızla Kazan çalışma mantığı kampanya içerisinde yer alan sorulara cevap vererek puan toplamak ve topladığınız bu hediye puanlarınızı bedava gb olarak dönüştürme olanağı sağlamasıdır. Yani sizler bir hafta boyunca hızla kazan sorularına cevap vererek yine buna karşılık bir hafta boyunca topladığınız puanları karşılığında bedava internete dönüştürerek ihtiyacınız olan ücretsiz internet sahibi olabilmektesiniz.

 

Vodafone Hızla Kazan 1 GB Bedava İnternet Detayları Nedir?

Vodafone Hızla Kazan 1 GB Bedava İnternet

Vodafone Hızla Kazan 1 GB Bedava İnternet kampanyası

 

  1. Toplamda yarışılan süre boyunca sizlere 6 adet sorular bulunmaktadır
  2. Sizlere sunulan bu 6 soru için cevaplamanız gereken yine toplam süreniz 60 saniyedir. Yani 1 dakika da soruların tümüne cevap vermeniz gerekmektedir
  3. Cevapladığınız ve sonucunun doğru olduğu her soru için kazanacağınız puan 10 olarak belirlenmiştir.
  4.  6 soru için cevaplamanız gereken süre olan 60 saniyeden önce soruların tamamına cevap vermeniz ve bunu daha erken bitirmeniz durumun da fazladan artan saniyelere kullanıcılara hediye puan olarak verilmektedir.
  5. Yarışma içerisinde kazandığınız puanların karşılığı ise 500 puan karşılığın da 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.
  6. Katılmış olduğunuz yarışma sonuçlarını uygulama içinde mevcut olup, kazandığınız, toplam ve liderlik puan tablosunu da kontrol etme imkanınız bulunmaktadır.
  7. Gerekli puan toplandıktan ve 1 GB ücretsiz internet almaya hak kazandığınız da bu kazanılan hediye interneti 1 hafta boyunca dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
  8. Abonelik yenileme işlemi yapılması durumun da yarışmacılar 500 puan kazanabilmekte olup, bu kazanılan puanın karşılığında da yine 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Hızla Kazan Servisine Nasıl Katılırım?

Vodafone bedava internet kazanabilmek için hızla kazan servis üyeliğinizin yapılmış olması gerekmektedir. Bu üyeliğiniz yaptıktan sonra hemen anında bedava internet kazanarak ve ardından  yarışmalara katılabilir hediye puanları biriktirerek yine hediye internet kazanmaya devam edebilirsiniz.

Vodafone Hızla kazan aboneliğinizi gerçekleştirebilmeniz için iki farklı seçenek kullanıcılara sunulmuştur. Bunlardan biri SMS ile yapıldığı gibi bir diğeri ise söz konusu servisinin resmi internet aracılığı ile yapılabilmektedir.

  1. Sms göndererek Hızla Kazan servisine aboneliğini gerçekleştirmek isteyen aboneler telefonlarının mesaj bölümüne gelerek 5109 nolu numaraya HIZLA yazarak sms göndermeleri yeterli olacaktır.
  2. Sms göndermek yerine Hızla kazan aboneliğini gerçekleştirmek isteyen aboneler ise resmi internet sitesi üzerinden işlemlerini gerçekleştirebilmektedir. İnternet sitesi için vermiş olduğumuz linke tıklayabilirsiniz. http://hizlakazan.com 

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Nasıl Yapılır?

Vodafone Hızla Kazan Bedava İnternet Servisi Ücretli Midir?

Hızla Kazan servis aboneliğini yapmak isteyen kullanıcıların merak ettiği bir diğer konu ise Hızla Kazan aboneliği ücretli mi? sorusudur. Vodafone hızla kazan aboneliğinin yapılması gereken ve aylık abonelik şeklinde sunulan ücretli bir servistir. Hızla kazan servisine abone olarak bedava internet kazanmaya başlamak için vergiler dahil toplam 36 TL olarak sizlerden tahsil edilmektedir. Belirtmiş olduğumuz servis ücreti aylık olarak belirlenmekte olup, söz konusu abonelik iptal edilmediği sürece aylık olarak yenilenmekte ve bu  ücret faturanıza yansıtılmaktadır.

Vodafone Hızla kazan servisi iptal edilebilir mi?

Hızla-Kazan-Bedava-İnternet-Nasıl-Alınır

Vodafone Hızla Kazan 1 GB Bedava İnternet kampanyası

Vodafone Hızla Kazan servisi abonelik ve her ay yenilenen bir kampanya olması sebebi iptal edilebilir bir kampanyadır. Hızla kazan aboneliğinizi iptal etmek için 5109 nolu numaraya İPTAL boşluk HIZLA yazarak ve ardından sms olarak gönderdiğiniz de aboneliğiniz iptal edilecektir.

Vodafone Taahhüt Cayma Bedeli Sorgulama Ve Öğrenme Nasıl Yapılır

Hızla Kazan servisine tekrar abonelik abone olunabilir mi?

Hızla Kazan servisini daha önce iptal etmiş ve tekrar servis aboneliğini başlatmak isteyen kullanıcılar tekrardan abonelik gerçekleştirebilmektedir. Servis aboneliğini başlatmanız için yukarı da bahsettiğimiz ilk abonelik aşamalarını tekrar gerçekleştirmeniz yeterli olacaktır. HIZLA yazarak 5109 sms gönderebilir yada http://hizlakazan.com  internet adresini ziyaret ederek aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Hızla Kazan servisi yurtdışında kullanılabilir mi?

Vodafone Hızla Kazan Bedava internet kampanyası türkiye sınırları içerisin de kullanım olanağı sunan bir servis olmakla birlikte, yurt dışında olan ve hızla kazan aboneliği yapmak isteyen kullanıcılar ise Standart Roaming tariferinin geçerli olduğunu söylemek isteriz.

Hızla Kazan Bedava İnternet Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?

Vodafone Hızla Kazan bedava internet kampanyasından hem faturalı hat sahipleri hem de faturasız hat sahipleri yararlanabilmektedir. Vodafone abonesi olmanız ve hızla kazan aboneliğinizi gerçekleştirmeniz hediye internet kazanmak için yeterli olacaktır.

Vodafone Hızla Kazan 1 GB Bedava İnternet kampanyası başlıklı yazımıza yorum yapan tüm takipçilerimize sürpriz  bedava internet kazanma tüyoları verilecektir.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet