Vodafone Arayanı Bil Nasıl Öğrenilir? Detaylı

0 1

Vodafone Arayanı bil Nasıl Öğrenilir? Zaman zaman tüm operatör abonelerin de olduğu gibi vodafone kullanıcılarının telefonları kapalı olduğu yada şebekelerinin çekmediği zaman kendilerine ulaşamayan aramaların kim olduğunu merak etmekte , yada telefonu kapalı iken acaba arayan oldu mu diye kaygı duymaktadır. Böyle durumlar da Vodafone Arayanı bil Nasıl Öğrenilir? konusu ile yaşanan problemi çözebilecek bir yazı ile sizleri bilgilendirmeye çalışacağız.

Önemli bir toplantınız veya görüşmeniz var ya da acil bir arama beklediğiniz an da telefonunuzun şarjı bitti veya şebekenizin çekmediği bir yerde olduğunuz da dolayısı ile tedirgin olunmaktadır. Acaba arayan olduğu şeklinde bu gibi durumlar da Vodafone firması kullanıcıları için hizmete sunduğu Vodafone Arayanı bil Nasıl Öğrenilir?  uygulaması sayesin de hangi şartlara bağlı olduğu önemli olmadan sizlere ulaşılamadığı zaman vodafone  arayanı bil ile sizlere bilgilendirme SMS’i sayesinde sizleri hangi numara, hangi saatte ve kaç sefer aradığı detaylı olarak iletilmektedir. Bu anlamda Vodafone aboneleri kendilerini arayanları sürekli bilmektedir.

 

Vodafone Bedava İnternet Kazanma Nasıl Yapılır?

Vodafone Arayanı bil Nasıl Öğrenilir? 2021

Vodafone Arayanı bil Nasıl Öğrenilir? servisi geçtiğimiz yıllar da olduğu gibi 2020 yılında ve yeni yıla girmemiz ile 2021 yılında da eksiksiz olarak hizmette devam etmektedir. Vodafone numarasını kendisine taşıyan veya yeni müşteri kullanıcılarına arayanı bil hizmetini belirli bir süre boyunca tamamen ücretsiz olarak sunmaktadır.

Bu servisten yararlanmayan veya ücretsiz hizmet haklarının bitmesi sonrası ise yapmaları gereken Arayanı bil sms servisi üyeliklerini gerçekleştirmeleri olmaktadır. Arayani bil servis ücreti için vodafone gsm firması kullanıcılarından çok cüzi miktarda ücretler talep ederek bu hizmeti sunmaktadır.

 

Vodafone Arayanı bil Nasıl Öğrenilir?

Özelikle telefon trafiği çok yüksek yada tüm işlerini telefon üzerinden gerçekleştiren kişiler için bu servis çok yararlı olmakla beraber yine bu hizmet için ödenecek miktar çok düşük olmaktadır. Vodafone Arayanı bil Nasıl Öğrenilir? ile aralıksız ve sıkıntısız bir şekilde şahsi olarak iletişim problemlerin önüne geçerek sizleri kimin aradığını sizlere iletmektedir. Vodafone Arayanı bil Nasıl Hizmeti abonenin kullanmış olduğu paket içerisin de dahil olarak sunulmakla beraber paketine dahil olmayan kullanıcılar da çok düşük miktarlar ile bu hizmeti satın alabilmektedir.

Vodafone Arayanı Bil Üye Olmak ve Üyelik İptali

Vodafone Arayanı bil servis aboneli için vodafone abonelerinin bu hizmete sahip olabilmeleri için kolay üyelik yapmak ve kolay arayanı bil üyelik iptali yapmak için işlemleri kolaylaştırmaktadır. İlk abonelik için görüşme yapmış olduğunuz esnada görüşmüş olduğunuz müşteri hizmetlerine sözlü olarak Vodafone Arayanı bil üyelik  istediğiniz iletebileceğiniz gibi, aşağıda size ileteceğimiz adımlar ile de hizmeti almaya başlayabilirsiniz.

 • 542 Numara üzerinden vodafone müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz
 • ARAYANKIM yazarak 8000’e SMS gönderebilirsiniz.
 • Vodafone hattınızdan 542 numarasını tuşlayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilir, onlardan bu hizmetin aktive edilmesini talep edebilirsiniz.
 • Telefonunuzdan mesaj kısmına girerek ARAYANKIM yazıp 8000 numarasına SMS olarak iletebilirsiniz.

Almış olduğunuz vodafone arayanı bil üyeliğinizi belirli sebepler sonrası iptal ettirmek istediğiniz zaman da yapacağınız işlemler oldukça basittir. Üyeliğinizi  İptal etmek için İPTAL ARAYANKİM yazıp 8000 numarasına SMS göndermeniz ile beraber hizmet iptal olacaktır.

Vodafone Saçma Güzel 8 Tarifesi

VODAFONE BENİ KİM ARAMIŞ NASIL ÖĞRENİRİM?

Vodafone Arayanı Bil Nasıl Öğrenilir?

Bilindiği üzere bir çok kullanıcının ihtiyacı olduğu bir konu ise yönlendirme numaralarıdır. Mobil cihazlarının kapalı olması veya numaralarını yönlendirmek istemeleri sebebi ile yapacakları işlemler oldukça kolay olmaktadır.

Tabi bu işlem için ilk önce telesekretere yönlendirmeleri yapmaları gerekmekte ve bunun için vereceğimiz **62*05427543000# bu numarayı tuşlamaları gerekmektedir. Bu numaranın tuşlanması ardından yönlendirme işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız. Bir diğer Vodafone Beni Kim Aramış servisi hizmetleri yararlanmak ve yönlendirme yapmak için aşağıda vermiş olduğumuz yönlendirmeleri uygulayabilirsiniz.

 • Tüm aramalar için yönlendirme :                                                                **21*05427543000#
 • Size ulaşılamayan durumlar için yönlendirme:                                           **62*05427543000#
 • Cevap veremediğiniz durumlar için yönlendirme:                                     **61*05427543000#
 • Telefonunuzun meşgul olduğu durumlar için yönlendirme:                     **67*05427543000#
 • Tüm aramalar için yönlendirmenin iptali:                                                  ##21#
 • Size ulaşılamayan durumlar için yönlendirmenin iptali:                            ##62#
 • Cevap veremediğiniz durumlar için yönlendirmenin iptali:                       ##61#
 • Telefonunuzun meşgul olduğu durumlar için yönlendirmenin iptali:        ##67#

Vodafone Arayanı Bil Nasıl Öğrenilir? başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizler ile paylaşabilirsiniz.


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet