Turkcell Sürpriz Nokta ile Bedava İnternet Paketi

41 353

Turkcell Sürpriz Nokta ile Bedava İnternet Paketi Yaptığı yenilikçi teknolojilerle mobil sektörünün Türkiye’deki öncüsü olan Turkcell, yeni geliştirdiği sürpriz nokta kampanyası ile daha önce benzeri yapılmamış bir kampanyaya daha imza attı. Temel mantık olarak Turkcell tarafından belirlenen belirli noktalara ulaşan Turkcell kullanıcıları, sistem tarafından çeşitli hediyelerle ödüllendiriliyor.

Kullanıcılar kampanyaya katılmak ve ödüllü noktaları görebilmek için Turkcell’in BIP programını indirmeliler.Turkcell’de yer alan yeni bedava internet paketlerinden biri de Turkcell Sürpriz nokta bedava internet paketi kampanyasıdır.

Kampanyadan faturalı, faturasız isteyen her Turkcell müşterisi yararlanabilecek. Turkcell’in yeni sunduğu sürpriz nokta bedava internet paketi kampanyasından en son 31 Aralık 2020 tarihine kadar faydalanabilirsiniz. Bu tarihe kadar BIP üzerinden sürpriz nokta kampanyası kanalına abone olarak uygulamaya dahil olabilirler.

Üstelik BIP sürpriz nokta kanalına abone olan kullanıcılar, direkt olarak konuma bağlı olmaksızın 1GB hediye internet günlük olarak kullanıcıların hatlarına tanımlanıyor. Ancak sürpriz noktaları ziyaret ederek daha fazla hediye kazanabilirsiniz.

Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyasından Neler Kazanabilirim?

Turkcell Sürpriz nokta bedava internet kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin neler kazanabileceğine dair bazı konularda açıklamalar yapmak istedik. Kampanya kapsamında verilen ödüller şöyle; Aylık 1GB, aylık 5GB, aylık 10GB, haftalık 1GB, haftalık 2GB, haftalık 5GB, günlük 1GB, günlük 2GB, paycell kart 50 TL, günlük Turkcell içi 500dk, haftalık 500dk, haftalık 250dk, aylık 500 dakika, aylık 1000 dakika, bunların yanında TV+, Fizy ve LifeBox üyelikleri de sürpriz noktaya ulaşan kullanıcılara hediye olarak veriliyor.

Turkcell Sürpriz nokta kampanyası hakkında merak ettiğiniz konuları bizimle paylaşarak ve Turkcell bedava internet adlı konumuza giderek buradaki paketleri deneyerek daha fazla bedava internet paketine sahip olabilirsiniz.

Turkcell Sürpriz Nokta Kampanyası

Kampanyaya faturalı faturasız farketmeksizin tüm Turkcell müşterileri katılabilir. 19 Mayıs 2020 itibariyle bir müşteri günlük 3, aylık 10 hediye kullanımı ile sınırlandırılmıştır. Dolayısıyla kullanıcılar 30 günlük periyotta 10 hediyeden fazlasına sahip olamazlar.

Her hediye paketinin %80’lik ve %100’lük kullanım hakları tamamlandığı zaman kullanıcılar SMS ile bilgilendirilir. Kullanıcılar, süpriz nokta olarak adlandırılan lokasyonları ulaşır ulaşmaz hediyeleri tanımlanamayabilir.

En geç 24 saat içerisinde kullanıcıların hediyeleri tanımlanır ve paket kullanım süreleri paketin tanımlanma tarihinden itibaren başlar. Kampanyada çeşitli problemlerin ve hilelerin yaşanması durumunda Turkcell bilgi vermeksizin kampanyayı durdurma hakkına sahiptir. Turkcell Sürpriz nokta bedava internet paketi hakkında merak ettiğiniz konuları cevaplamak için sabırsızlanıyoruz.


 1. Ayse diyor

  Bedava İnternet

 2. Serkan diyor

  Çok başarılı buldum

 3. Sevgi diyor

  Hoşuma gitti

 4. Anonim diyor

  Yapcam cesaret edemiyorum

 5. Şehriban dayık diyor

  Bedava internet

 6. Ahmet diyor

  Dakıka ve internet istiyorum

 7. Şilan diyor

  Bize hep sala kazan yap

 8. Nesrink diyor

  Turkcell’i olmak ayrıcalıktır

 9. HASAN ÖZKAYA diyor

  İnternet

 10. akın diyor

  8 GB internet istiyorum

 11. namik diyor

  Hedoyeinternetistoyorum

 12. namil diyor

  Hedoyeinternetistoyorum

 13. Mustafa diyor

  İyi olmuş

 14. Meryem diyor

  Dakika ve internet istiyom

 15. Latif diyor

  Cooook iyi

 16. Salih diyor

  Guzel daha da istiyoruz

 17. Muammer diyor

  Kampanyalarınız çok güzel Hizmetleriniz için tebrik ediyorum

 18. emirhan diyor

  Bu her geçerlimidir

 19. Dilek diyor

  Hediye internet

 20. Mustafa diyor

  Süper olmuş

 21. Tuğba diyor

  Dakika ve internet istiyorum.

 22. Mehmet diyor

  Bedava internet istiyprum

 23. Neriman diyor

  Hayat kurtarıcı diyebilirim. Çok güzel tsk ederim

 24. Başak diyor

  Çok güzel kanpanya bence

 25. Cansu diyor

  Bedava imternet istiyorum

 26. Veysel diyor

  Kazan

 27. Bulent diyor

  Cok begndim basarili ve cok memnum kaldim

 28. Emin diyor

  Turkcell en iyisi

 29. Meryem diyor

  Kampanya güzel olmus

 30. Sumeyra diyor

  Turcell harika bişey

 31. dilek diyor

  Bedava internet istiyorum

 32. Meryem diyor

  Süpriz noktanın yenilenmesi

 33. Eyüp diyor

  Çok güzel kampayalr tebrikler

 34. Yılmaz diyor

  Mükemmel

 35. Melih tercan diyor

  Turkcell super bir. İleyisim kanali ve ben cok memenum birde ben supriz noktadan hic hediye alamadim

 36. Aynur diyor

  Supriz nokta kampanyasini yapamiyorum

 37. Aynur diyor

  Supriz nokta kampanyasindan dakika kaza ve internet kazanmak istiyorum

 38. Bahattin diyor

  Yeni yılda hiç güzel kampanya yok

 39. Rabia diyor

  Şuan bilmiyorum ama güzel gibi

 40. semanur ciflik diyor

  Bedava 2 GB internet istiyorumm

 41. Emrah diyor

  Supriz nokta nasil kazanırım

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet