Turkcell SiM 1 GB Bedava internet Kampanyası

7 155

Turkcell SiM 1 GB Bedava internet Kampanyası Ev hanımların bir numaralı destekçisi olan Turkcell Sim uygulaması ile artık her şey sizin kontrolünüzn altında. Geçtiğimiz aylarda Google Play ve App Store mağazalarına eklenen faydalı uygulamalar arasında yerini alan Turkcell Sim ile bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Turkcell Sim uygulamasında yapacağınız bütün işlemler sonucunda, Turkcell hattınıza otomatik olarak haftalık 1GB bedava internet paketi yansıtılmaktadır. Turkcell Sim uygulaması sayesinde sizlerde modayı daha yakından takip edebilir, kişisel gelişim bilgileri hakkında birçok bilgiye sadece bir dokunuş ile ulaşabilirsiniz. Turkcell Sim uygulamasını mobil cihazlarınıza indirebilmek için ve sizlerde uygulama mağazalarını ziyaret edebilir ve bu mağazalardan güvenle telefonunuza yükleyebilirsiniz. Peki, Turkcell sim bedava internet paketi nasıl yapılır?

Bu paketi yapabilmek için ilk şart tabi ki de hattınızın Turkcell olması ve daha önceden bu paketi yapmamış olmalısınız. Bununla beraber daha önceden bu paketi yaptıysanız yeni en güncel listeye ulaşmak için sizlerde Turkcell bedava internet paylaşımlarına göz atabilirsiniz. Turkcell Sim 1GB bedava internet paketi için ilk etapta telefonunuza Turkcell Sim uygulamasını indiriniz. Uygulamayı indirdikten sonra telefon numaranız ile sisteme üye olup birçok servisi ücretsiz olarak takip edebilirsiniz.

Turkcell SIM Uygulaması Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell SIM Uygulaması Hediye İnternet Kampanyası

Kampanyadan faydalanmak için Turkcell SIM uygulamasını indirip Turkcell numaranız ile giriş yaptıktan sonra kullanıcı paneli bölümünden sizlerde Ayrıcalıklarım bölümüne giderek buradaki sizlere özel olarak hazırlanmış olan ayrıcalıkları deneyerek hediye internetinizin tadını çıkarabilirsiniz.

Turkcell SIM uygulamasından bedava internet paketi kazanmak bu kadar kolay olup diğer internet paketlerini denemek istiyorsanız sizlerde Turkcell operatöründen birçok hediyeyi kazanabilirsiniz. Bunun için sizde Kampanya Bulur adresini takip ederek, sosyal medya da paylaştıklarını beğenerek haberdar olabilirsiniz.

Turkcell SIM Bedava İnternet Kampanyasından Kimler Faydalanabilir?

Turkcell SIM bedava internet kampanyasından bütün Turkcell kullanıcıları faydalanabilirken maalesef ki diğer operatörlerde olan aboneler bu kampanyadan faydalanamamaktadır. Hattınız Turkcell ise ve sizlerde Turkcell SIM uygulamasını indirdiyseniz kampanyadan faydalanabilirsiniz. Lakin tek dikkat etmeniz gereken nokta ise, kampanyadan daha önceden faydalanmamış olmalısınız.

Turkcell SIM hediye internet paketi şayet uygulama üzerinden Ayrıcalıklarım bölümüne gittikten sonra hattınıza tanımlanmadıysa, hattınızın cinsiyetini değiştirmeyi unutmayınız. Bu kampanya bayanlara özel olabilir. Uygulamayı direk olarak aşağıdaki bağlantılardan indirebilirsiniz.


 1. Semih diyor

  Çok müq kullanın bence ben yaptım ise yatıyor

 2. Lütfiye uyanık diyor

  Bu cok guzelmis ev hanımlarına gerçektende nasil yapicam pek anlamadim ama su an da turkcell hattim kapali faturami odeyemediğimden dolayi indirememki.telefonuma.

 3. Lütfiye diyor

  Bu cok guzelmis ev hanımlarına gerçektende nasil yapicam pek anlamadim ama su an da turkcell hattim kapali faturami odeyemediğimden dolayi indirememki.telefonuma.

 4. Mehmet zeki ışık diyor

  Bence turkcell gibisi yok:)

 5. Hasan diyor

  Değerle ve sevilmek çok güzel birşeymiş bunu sende anladım sevgiyi ve sevilmek

 6. Adem urniçoban diyor

  Süper Harika inanilmaz yardımcı oldu

 7. Özlem diyor

  Çok güzel işe yarıyor tavsiyeler

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet