Turkcell Platinum Doğum Günü Bedava İnternet

12 380

Turkcell Platinum Doğum Günü Bedava İnternet Turkcell firması, ülkemizde en çok tercih edilen telefon hattı firmalarından biridir. Firmada bu konudaki liderliğini kaybetmemek için her geçen gün rakiplerinden farklı olmak adına değişik ve tüketicileri cezbedici kampanyalar ortaya çıkarmaktadır.

Bu kampanyalardan biri de Turkcell Platinium paket kullanıcılarına sunulan Turkcell platinum bedava internet kampanyası olmaktadır. Özellikle akıllı telefonların hemen hemen herkesin elinde olduğu düşünülür ise, bu akıllı telefonlardan yeterli verimi alabilmek için internet olmazsa olmaz özelliklerden biridir.

Bu durumda da çok fazla internet paketi kullanan ve yerine internet paketi satın alan kullanıcılar için Turkcell platinum bedava internet oldukça kullanışlı olmaktadır. Daha fazla Turkcell’in sunduğu hediye internet paketlerini kullanıp doya doya bedava internete girmek için sizlerde Turkcell bedava internet paketine göz atabilirsiniz.

Turkcell Platinum Doğum Günü Kampanyası Nedir?

Turkcell’in sadece hat sahiplerinin doğum günlerinde 1 gün süre ile geçerli olarak sundukları bu bedava 1 GB internet kampanyası bireysel hat kullanıcıları olan Platinium hat sahipleri için geçerlidir. Bunun yanı sıra Turkcell platinum bedava internet kampanyası hizmetinin geçerli olduğu diğer paket ve hatlardan bazıları ise şu şekildedir;

Platinum 10, Platinum 15 GB, Platinum 12 GB, Platinum 15, Platinum Mega 6 GB, Platinum Elit 2000, Platinum 18 GB, Platinum 20, 25, 30, 35 ve 50 GB olan paket çeşitleri, Platinum Gold ve Platinium Plus paket çeşitleri, Platinum Prestige, Platinum 10 GB Basın, Platinum 10 GB paket çeşitleri, Platinum Plus 8 GB, Platinum Elit 1000, Platinum Mega paket çeşitleri gibi paketlere sahip olan Turkcell kullanıcıları da günlük 1 GB bedava internet kampanyasından faydalanabilirler.

Turkcell Platinum Doğum Günü Bedava İnternet

Turkcell Platinium paket kullanıcılarına bir defaya mahsus olarak sunulan bu Turkcell platinum doğum günü kampanyası hakkında kullanıcıların bilmesi gereken belli başlı noktalar bulunmaktadır. Bunlardan biri de 1 GB bedava internet paketim neden hala hattıma yüklenmedi? sorusunun da cevabı olan konudur. Özellikle bu pakete yeni gelen abonelerde karşılaşılan bu durum, paket aktivasyonu tamamlandıktan sonra hatta yüklenmektedir.

Fakat bazı durumlarda yaşanabilen aksaklıklar sebebi ile Turkcell platinum bedava internet hizmetinin pakete tanımlanmasında problemler çıkabilmektedir. Bu durumda ise kullanıcının yapması gereken Turkcell müşteri hizmetlerinin numarası olan 532 no’lu telefonu arayarak Turkcell platinum doğum günü kampanyası hediyelerinin hesaplarına tanımlanmasını sağlamaktır.

Platinum Doğum Günü Bedava internet Kampanyası Koşulları

Bedava 1 GB Turkcell doğum günü kampanyası hizmetinin koşulları;

 • Kampanyadan her hat müşterisi yalnızca bir kez faydalanabilir.
 • Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerlidir.
 • Telefon hattına tanımlanan bu bedava Turkcell doğum günü kampanyası sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Bedava 1 GB internet kampanyası başka kampanya ve promosyonlar ile birleştirilemez.
 • Kampanya sadece 1 gün süre ile geçerli olup, kullanılmadığı taktirde otomatik olarak silinmektedir.

 1. Sevda diyor

  1gb internet istiyorum

 2. Esma diyor

  Ben hiç burdan bedava internet kazanmadım insanlar kandırmayın

 3. Yaren diyor

  Güzelmiş

 4. Dilek diyor

  1 gb internet istiyorum

 5. Veysel diyor

  Süper

 6. merve diyor

  Güzel

 7. Can diyor

  1 gb internet

 8. Samet diyor

  Suprr

 9. Zafer diyor

  Sala kazan

 10. Engin Koç diyor

  1GB Internet Istiyorum

 11. Mahmut Aydın diyor

  1GB istiyorum yeter

 12. Hayrettin diyor

  Cok memnunum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet