Turkcell Paycell ile 1GB Bedava internet

14 333

Turkcell Paycell ile 1GB Bedava internet Hayatımızın her noktasında ihtiyaç duymuş olduğumuz sanal kartlar ile beraber internetten hızlıca ve daha güvenilir olarak alışveriş yapabilmekteyiz. Bizlere kolaylık olsun diye Turkcell yeni bir sistem geliştirerek Turkcell Paycell Card’ı sundu ve üstelik kendi abonelerine 1GB bedava internet paketi de vermektedir.

Turkcell Paycell ile 1GB Bedava internet

Turkcell Paycell bedava internet kampanyası ile beraber Turkcell kullanıcıları 2018 ve 2019 yıllarında herhangi bir ücret ödemeden bu kampanyadan hemen faydalanabilmektedir. Bu kampanyadan faydalanabilmek için hattınızın mutlaka Turkcell olması ve bir adet Turkcell Card’a ihtiyacınızın olduğunu unutmayınız. Turkcell Paycell Card sahibi halen değilseniz sizlerde sizlere en yakın olan Turkcell İletişim Merkezlerine giderek buradan Paycell Card’ı 20TL karşılığında satın alabilirsiniz.

Turkcell Paycell bedava internet kazanmak için sanal kartınızı temin ettikten sonra Turkcell Paycell uygulamasını Google Play’den / App Store’dan indirebilir ve kartınızı tanımlatabilirsiniz. Kartınızı tanımlandıktan sonra kartınıza telefon numaranızı tanıttıktan kısa bir süre içerisinde hattınıza Paycell 1GB bedava internet paketi tanımlanmaktadır. Lakin şuan Turkcell Paycell Card alacak durumda değilseniz, sizleri daha önceden paylaştığımız Turkcell bedava internet 2020 kampanyalı yazımıza davet ediyoruz.

Paycell Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Paycell Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell Paycell bedava internet paketi için ilk etapta yapmanız gereken sanal kartı satın alıp, uygulamasını indirip Turkcell numaranız ile sisteme kayıt olmanız gerekmektedir. Sistemde yeni bir kart ve yeni bir numara tanımlı olduğu vakit ve bu numara daha önceden Turkcell Paycell 1gb bedava internet paketi kampanyasından faydalanmadıysa otomatik olarak hattına hediye internet paketi tanımlanmaktadır.

Kampanyadan ilk defa faydalanan müşterilere 24 saat içerisinde hattına herhangi bir internet paketi tanımlandıysa Turkcell Paycell bedava internet paketi için satın almış olduğunuz Paycell kartınıza minimum 75TL yüklemeniz durumunda sistem tarafından kabul edildiğinde hattınıza hediye internet paketi tanımlanacaktır.

Turkcell Paycell Bedava İnternet Paketi İçin Yapılması Gerekenler

 1. Hattınızın mutlaka Turkcell operatörüne bağlı olması gerekmektedir, diğer operatörlerden herhangi birini kullanan aboneler maalesef ki bu kampanyadan faydalanamazlar.
 2. Bir diğer en önemli şart ise Turkcell Paycell Card’ınızın mutlaka yeni olması gerekmektedir.
 3. Turkcell Paycell hediye internet paketi için son şart ise satın almış olduğunuz Paycell Card’ınıza 75TL kadar bir yükleme yapmanız gerekmektedir.

Yüklemiş olduğunuz 75TL ile dilerseniz alışveriş sitelerinde alışveriş yapabilir ve hattınızın faturasını ödeyebilirsiniz. Faturasız bir hatta sahipseniz dilerseniz hattınıza TL yüklemesi de yapabilirsiniz. Kampanyadan ve Turkcell Paycell Cardı sadece Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları faydalanabilirler ve kampanyadan faydalanmak için herhangi bir yaş kısıtlaması yoktur.

Son olarak satın almış olduğunuz Turkcell Paycell Card’a TL yüklemek için sizlerde Denizbank ATMlerini kullanabilir ve farklı bir bankada hesabınız var ise EFT yapabilirsiniz. Ya da sizlere en yakın olan TIM’e giderek nakit ödeme yaparak kartınıza TL yükleme işlemini başarıyla yapabilirsiniz.


 1. Gürkan özkan diyor

  1 gb internet istiyorum acil

 2. Arda diyor

  Benim internetin bitti bana bedeva intarnet verin

 3. Necat diyor

  Çok iyi

 4. Celil diyor

  Bedava internet istiyom

 5. Elif ecer diyor

  Bedeva internet istiyorum

 6. Esra danış diyor

  İnternetim bitmiştir internet göndermesi

 7. Mehmet ali diyor

  1GB İNTERNET İSTİYORUM ACİL

 8. Sıdıka diyor

  Benim netim bitik bana hediye İnternet vermenizi istiyorum

 9. Bayram Avsever diyor

  Hizmetler anlaşılır bir şekilde aciklanirsa daha iyi olacak

 10. Sefa diyor

  Çok çok çok yardımcı oldu

 11. Sefa diyor

  Ben böyle faydalı ve çok yardımcı oldu

 12. önder diyor

  Yorumunuz…güzel şeyleryazmakiçinbu

 13. ilknur diyor

  bedava internet paketi istiyorum

 14. gamze tekdemir diyor

  Çok iyi ve cok beğendim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet