Turkcell Hesabım Bedava internet Nasıl Yapılır?

18 218

Turkcell Hesabım Bedava internet Nasıl Yapılır: 2020 yılında bedava internet denilince akıllara ilk gelen operatör tabi ki de Turkcell operatörü olmaktadır. Mevcut kendi abonelerinin yanı sıra bir de yeni gelen müşterilerine bedava internet konusunda oldukça imkan tanımaktadır.

Turkcell’in yeni hediye internet kampanyalarından olan Turkcell Hesabım bedava internet kampanyası ile beraber sizlerde 2020 yılında yeni bir bedava internet kampanyasından faydalanabilirsiniz. Peki, Turkcell Hesabım bedava internet paketi nasıl yapılır? Turkcell Hesabım hediye internet kampanyasından faydalanabilmek için mecburen telefonunuza Hesabım uygulamasını indirmek zorundasınız.

Telefonunuzda herhangi bir internet paketi yok ise sizlerde Wifi’ye bağlanarak uygulamayı telefonunuza indirebilirsiniz. Telefonunuza uygulama indikten sonra uygulamaya giriş yaparak ve ardından ana bölümde yer alan emocan reklamlı Salla Kazan kampanyasını deneyerek 10 GB’a kadar bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Hesabım Hediye İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell’in sunduğu hizmetlerden biri olan Turkcell Hesabım uygulamasını telefonlarınıza indirip kullanarak sizlerde Turkcell’in kendi abonesi için verdiği 1GB bedava internet paketine sahip olabilirsiniz. Turkcell’in bu verdiği 1GB kampanyasını toplamda 1 hafta boyunca ücretsiz olarak kullanabilmek için sizlerde telefonunuza Turkcell Hesabım uygulamasını indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell Hesabım uygulaması ile telefonunuzdan bir çok hat işlemlerinizi bu uygulama üzerinden müşteri temsilcisine bağlanmadan ve herhangi bir kişiden destek almadan kolaylıkla yapabilirsiniz.

Daha fazla kampanyalarından daha fazla yararlanmak istiyorsanız bir önceki yazımız olan Turkcell bedava internet başlıklı yazımıza göz atarak buradan mevcut hediye internet tarifelerini görebilirsiniz.

Turkcell Hesabım 1 GB Bedava İnternet Paketi

Turkcell Hesabım uygulaması ile bir çok tarifeden faydalanabilir ve Turkcell’in sunduğu hizmetleri inceleyebilir ve hat işlemlerinizi Turkcell Hesabım uygulaması kullanarak yapabilirsiniz. 2016 Nisan ayından itibaren geçerli olan kampanyalardan olan Turkcell Hesabım uygulamasını sizlerde daha önceden hiç telefonlarınıza indirmediyseniz hemen telefonlarınızda bu uygulamayı indirerek telefon numaranızı ve Turkcell şifrenizi kullanarak uygulamaya giriş yapıp Turkcell’in kendi müşterisine verdiği haftalık 1GB Turkcell bedava internet paketine sahip olabilirsiniz.

Turkcell Hesabım uygulamasını App Store (İphone kullanan kişiler için) ve Google Play (Android kullanan kişiler için) mağazalarından telefonlarınıza indirebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Eğer tarafınıza Turkcell’den 1GB hediye internet gelmediyse, daha önceden Turkcell Hesabım uygulamasını indirdiğiniz için olabilir. Turkcell Hesabım uygulaması sadece ilk defa kullanacak olan kişiler için geçerlidir.

Turkcell Hesabım uygulaması ile bir çok işlemlerinizi telefonunuzdan herhangi birinden destek almadan kendi başınıza yapabilirsiniz. Turkcell Hesabım uygulamasından bedava internet alabilmek için, HESABIM 1GB yazarak SMS ile 2222’ye ve ya 2200 adreslerine kısa mesaj göndererek sizlerde bedava internet kazanabilirsiniz.


 1. Oğuzhan diyor

  Baya güzel miş

 2. sevda diyor

  Salla kazan kampanyasi ni bir muddetti kullanamiyorum sebebini bilmek istiyorum

 3. Tayfun diyor

  Güzel uygulama teşekkürler türksel sana yakışanı yapmışsın

 4. Tuncay diyor

  Daha denemedim

 5. FATİH diyor

  Maşallah

 6. FATİH barmanbay diyor

  20 gb irtenet

 7. Faruk diyor

  Muhteşem

 8. Ömer diyor

  Bedva intrnt

 9. Anonim diyor

  ????❤️

 10. Aziz diyor

  Muhtesem

 11. Elmas diyor

  Çok beğendim

 12. ayşe diyor

  simdiye kadar cok internet yaptim ama artik yapamiyorum lütfen yeni bedava internet kampanyasi yapin

 13. Arife diyor

  Kampanyalar çok güzel

 14. Veysi ekinci diyor

  Cok guzel harika cok memnun kaldim

 15. Yildiz diyor

  internet paketi istiyorum

 16. Derya diyor

  Güzel İnternet olsa daha güzel olur

 17. İsmail diyor

  Çok güzel. Bedava internet…

 18. Yasar diyor

  Süperdiniz harkulade

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet