Turkcell Enflasyonla Mücadele Kampanyası

46 410

Turkcell Enflasyonla Mücadele Kampanyası Ekonomik yönden türlü sıkıntılar yaşadığımız, dövizin bir hayli yükselip ülke ekonomisine zarar verdiği bu dönemde birçok firma yapılan zamları geri çekip bu durumla bir mücadele içerisine girişmiştir. Bu firmalardan birisi de Türkcell olup enflasyonla mücadele kapsamında müşterilerini memnun edecek bir kampanyaya imza atmıştır. Turkcell 31 Aralık 2020 tarihine kadar enflasyonla mücadele kampanyasını sunmuş durumdadır.

Kampanya içeriğine bir göz atacak olursak, gerek faturalı gerek faturasız ve hem bireysel hem de kurumsal hat sahiplerinin tümü kampanyadan yararlanabilecektir. Kampanyaya katılabilmek için aynı zamanda müşterilerin kullanmış oldukları sim kartların 4,5G uyumlu olması gerekmektedir. Turkcell hat kullanıcıları bu kampanyadan 1 Ocak – 31 Aralık 2020 tarihleri arasında yararlanabilecekler.

Müşterilerin aylık satın aldıkları paket dâhilinde ki internet kadar hediye internet kazanma imkânları vardır. Kampanyaya katılım BİP uygulaması üzerinden “Enflasyonla Mücadele Kampanyası” kanalına üyeliğinizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Kanala yaptığınız üyelik ile beraber kampanyaya dâhil olmuş sayılacaksınız ve paketiniz dâhilinde satın almış olduğunuz internet miktarı internet paketinize ek olarak tarafınıza iletilecektir. Kampanyaya katılımınızın ardından 48 saat içerisinde kampanya kaydınız oluşturulacak ve tarafınıza gönderilecek olan sms ile bilgilendirileceksiniz. Peki, Turkcell enflasyonla mücadele kampanyası nasıl yapılır?

Turkcell Enflasyonla Mücadele Kampanyası Nasıl Yapılır?

Kampanyaya katılım sağlayan ancak 4.5G aboneliği bulunmayan müşteriler, Enflasyonla Mücadele Kampanyası’na katılımlarını sağladıkları takdirde otomatik olarak 4.5G abonelikleri de başlatılmış olacaktır. Bu hususta karıştırılmaması gereken bir şey vardır. O da; 4.5G aboneliği ve 4.5G uyumlu sim kartın aynı şey olmadığıdır. Eğer sim kartınız 3G veya 2G ise bu kampanyadan yararlanma imkanınız yoktur. Turkcell Enflasyonla mücadele kampanyası hakkında merak ettiklerinizi bizimle yorum üzerinden iletişime geçerek iletebilirsiniz.

Kampanya şartlarından birisi de kullanmakta olduğunuz bir veri paketinin varlığından söz edilebiliyor olması. Satın aldığınız bir internet paketi olmadığı takdirde harcamalarınız hattınızdaki TL tutarından düşülecektir. Kampanyaya katılım sağlayan Faturalı hat müşterilerine katılım sağladıkları tarihten 30 gün içerisinde geçerli olacak şekilde paket içeriklerindeki veri miktarı kadar taraflarına iletilecektir. Kampanyaya katılım için tek yapmanız gereken Enflasyonla Mücadele Kampanyası kanalına abone olmak.


 1. Halil şahin diyor

  2019 08 25

 2. Burcu diyor

  On numara

 3. Dilbirin diyor

  Înternet lazim acîl

 4. kajin diyor

  ya ben yaptım olmadı

 5. Fatma diyor

  GB istiyorum

 6. Ferhat diyor

  Türkcell in sunduğu hizmetler çok iyi herkese tavsiye ederim

 7. Dursun diyor

  Bilgilendirme için teşekkürler

 8. anonim diyor

  bedava internet istiyorum

 9. Anonim diyor

  internetim bitti rica etsem internet kampanyalrinizi onerebilirmisiniz

 10. Şehriban dayık diyor

  Mükemmel

 11. Emre diyor

  2GB İNTERNET

 12. Ramazan diyor

  Harika bir kampanya

 13. Sami diyor

  Mükemmel

 14. Hüseyin Akyüz diyor

  Çok güzel bir uygulama tebrikler turkcel. Başarılar

 15. Hüseyin Akyüz diyor

  Çok güzel bir uygulama tebrikler turkcel.

 16. Izel diyor

  Çok iyi

 17. Fatma y. diyor

  Diğer operatörerde paketler ucuz olabiir türksel kalitesinin yerini tutamazlar ayrıca hediyeleriyle operatörümüz bizi yarı yolda bırakmıyor.teşekkürler türkcel

 18. Rumeysa diyor

  Çok iyi

 19. Fatma diyor

  Çok iyi

 20. Ayşeğül diyor

  Çok güzel olmuş

 21. Ayşeğül diyor

  Köntür istiyorum

 22. Ayşeğül diyor

  Çok güzel mükemmel

 23. Ayşeğül diyor

  Enflasyonla mücadelede

 24. RECAİ diyor

  İnternet

 25. ridvan diyor

  Guzel

 26. fatma diyor

  mukemel

 27. Şahin kel diyor

  Gb istiyorum

 28. Onur diyor

  Bedava 2gb internet

 29. Onur diyor

  Sürpriz nokta bedava ınternet

 30. Anonim diyor

  35 tlik 3gb 500 dk 1000 sms

 31. Zehra diyor

  Sonuna kadar destekliyorum

 32. Mehmet diyor

  Güzel

 33. Serkan diyor

  internet az

 34. Zeynep diyor

  gb internet istiyorum

 35. cezail diyor

  mutlu olmak kazanmak

 36. Vedat diyor

  Turkcell çekim gücü çok güzel çok memnunum

 37. Merve diyor

  Katla kazan yapamadim

 38. Necip diyor

  Turkcel gibisi yok

 39. Ahmet BAYRAKTAR diyor

  Gerçek mi acaba hadi bakalım

 40. osman diyor

  Bedava rurkcel internet sinirsiz internet

 41. Ahmet diyor

  Enflasyonla mücadele kampanyasının aylık 3 gb bedava internetimi kullanamıyorum

 42. mevlüt diyor

  Çok güzel bir kampanya Turkcellle bağlan hayata

 43. Zeynep diyor

  Selam ben zeynep lütfen yardımcı olun internet kampanyaları hakında bilgi almak istiyordum

 44. Anonim diyor

  Çok guzel bir şey deneyin bence

 45. Rahmi diyor

  Çok güzel bir uygulama

 46. türkan öz diyor

  kampanyadan yaralanmak istjhom

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet