Turkcell Bedava İnternet Ramazan – Sahur Hediyesi 2020

209 1.557

Turkcell Bedava İnternet Ramazan – Sahur Hediyesi 2020 Müşterilerini memnun etmek için çeşitli kampanyalar hazırlayan Turkcell ücretsiz internet fırsatlarıyla da abonelerinin bol bol internet kullanmasına olanak sağlıyor. Ramazan ayını da kapsayan bu süreçte bedava internet kampanyalarını artıran şirket, Turkcell faturalı ve Turkcell faturasız hat sahibi olan abonelere özel fırsatlar sunuyor. Turkcell Ramazan sahur hediye internet kampanyası çeşitlerini sizler için derledik. Yazının devamında detaylı bilgiyi bulabilirsiniz.

Turkcell 10 GB Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell 10 GB hediye internet kampanyası hem Turkcell faturalı hat hem de Turkcell faturasız hat sahiplerinin yararlanabileceği bir kampanyadır. Kampanyadan faydalanabilmek için müşterinin Turkcell aktivitelerinde dağıtılan özel sim karta sahip olması gerekmektedir. Bu sim kartın üzerinde yazılı bulunan bir promosyon kodu bulunmaktadır.

Turkcell 10 GB bedava internet kampanyasına katılmak oldukça kolaydır. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girip “ENHIZLI” yazıp boşluk bırakarak ilgili promosyon kodunu yazıp 2222’ye SMS yollamanız yeterlidir. Sonrasında hediye 10 GB internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Turkcell ücretsiz internet kampanyasının diğer özelliklerini şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Bahse konu kampanyadan sim kart değişikliği yapan Turkcell aboneleri faydalanabilmektedir.
 • Kampanyaya katılım için son tarih 31 Aralık 2020 olarak belirlenmiştir.
 • İlgili kampanyadan kazanılan 10 GB internet 6 ay boyunca kullanılabilmektedir.
 • Turkcell faturalı ve faturasız hat sahiplerinin yararlanabildiği bu kampanyaya katılım ücretsiz olmakla birlikte hediye internet yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Sim kartı 4.5 G uyumlu olan ve SES hattı sahibi olan Turkcell aboneleri Turkcell 10 GB hediye internet kampanyasından faydalanabilmektedirler.
 • İlgili internet paketi sadece internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılarda gerçekleştirilebilmektedir.

Turkcell Hediye 2 GB İnternet Kampanyası

Son zamanlarda gerçekleştirilen enflasyonla mücadele kampanyalarına Turkcell de hediye internet kampanyası ile dahil olmuştur. Bu kapsamda Turkcell 2 GB hediye internet kampanyasını duyurmuştur. Kampanyaya katılım oldukça basittir ve katılımdan sonra internetiniz en kısa zamanda hattınıza yüklenmektedir.

Turkcell hediye 2 GB internet kampanyasına katılmak için yapmanız gereken; Bip’te yer alan “Enflasyon ile Mücadele Kanalı” dahilinde bulunan “hediye 2 GB” kampanyasına tıklamak ve ardından 45 TL ve üzeri değere bir paket yüklemek. Kampanyaya katılım işte bu kadar kolay. Sonrasında hattınıza yüklenen 2 GB hediye internetinizi 30 gün boyunca kullanabilirsiniz.

Turkcell hediye 2 GB internet kampanyasına katıldıktan sonra kampanya süresince her 45 TL ve üzeri paket yüklemenizde 2 GB hediye internet hattınıza yüklenecektir. Turkcell bedava 2 GB internet hattınıza yüklendiği anda tarafınıza bilgilendirme mesajı gönderilmektedir. Turkcell 2 GB hediye internet kampanyasının diğer özellikleri şu şekilde listelenebilir:

 • Bahse konu bedava internet kampanyası Turkcell faturasız hat sahiplerine özeldir.
 • TL yüklemeler kampanya kapsamı dışındadır.
 • Ramazan ayını da kapsayan Turkcell 2 GB hediye internet kampanyası 18 Temmuz 2020 tarihinde sona erecektir.
 • Turkcell Ramazan hediye internet kampanyası dhilinde kazanılan 2 GB internet yurt içi kullanımlarda geçerlidir.

Turkcell #senyapdiye Hediye İnternet Kampanyası

Turkcell #senyapdiye kampanyası dahilinde toplamda 25 GB’a kadar bedava internet kazanılabilmektedir. Kampanyaya katılarak hem eğlenebilir hem de bedava internet kazanabilirsiniz. Turkcell #senyapdiye hediye internet kampanyasına katılmak için yapmanız gereken öncelikle Bip uygulamasında yer alan #senyapdiye kanalını takip etmek. Sonrasında ise her hafta belirlenen bir uygulamada eğlenmek ve size verilen kombo görevleri yerine getirmektir.

Hem eğlenceli hem GB kazanmalı bu kampanyada yerine getirdiğiniz kombo görevlere göre bedava internet kazanabilirsiniz.  Bahse konu Turkcell hediye internet kampanyası için son tarih 2 Haziran 2020’dur. Turkcell’in Ramazan ayını da kapsayan bu süreçte sunduğu bedava internet kampanyasından faydalanabilmek için Turkcell kurumsal, Turkcell bireysel, Turkcell Faturalı ya da Turkcell faturasız “mobil ses hattı” müşterisi olmanız gerekmektedir.

Turkcell Genç Gece 1 GB İnternet Kampanyası

Turkcell GNÇ gece 1 GB internet kampanyası Turkcell’in gece 22.00 ile 06.00 saatleri arasında müşterilerine 1 GB ücretsiz internet fırsatı sunduğu bir kampanyadır. İlgili kampanya Turkcell faturalı hat sahibi olan abonelere özeldir. Turkcell gece bedava internet kampanyası 31 Aralık 2020 tarihine kadar devam edecektir.

Turkcell’in gençlere özel bu bedava internet fırsatından Turkcell GNÇ Eko Paketi ve Turkcell GNÇ Eko Yıllık Abonelik kampanyasına katılmış olan müşteriler faydalanabilmektedir. Kampanyaya katılım için ekstra bir şey yapmaya gerek yoktur. Turkcell GNÇ Eko Paketi ve Turkcell GNÇ Eko Yıllık Abonelik kampanyalarından yararlanan müşterilere otomatik olarak tanımlanmaktadır. Turkcell GNÇ gece 1 GB hediye internet kampanyasından istediğiniz zaman ayrılabilir istediğinizde ise yeniden dahil olabilirsiniz.

Turkcell GNÇ Gece 5 GB İnternet Kampanyası

Turkcell genç gece 5 GB internet kampanyası dahilinde Turkcell müşterilerine gece 22.00 ile 06.00 saatleri arasında 5 GB hediye internet fırsatı sunmaktadır. Bu kampanyadan faydalanmak için Turkcell GNÇ Süper Paketi ve Turkcell GNÇ Süper Yıllık Abonelik kampanyalarından faydalanıyor olmak yeterlidir. İlgili paket ve aboneliğe sahip olan müşterinin hattına tam 5 GB hediye internet otomatik olarak yüklenmektedir.

Turkcell sahur hediye internet paketi olarak da anılabilen bu kampanya için son tarih 31 Aralık 2020 olarak belirlenmiştir. Turkcell hediye 5 GB internet imkanından, Turkcell GNÇ Süper Paketi ve Turkcell GNÇ Süper Yıllık Aboneliği devam ettiği sürece yararlanılabilmektedir. İlgili kampanya Turkcell faturalı hat sahiplerine özeldir.

Turkcell Genç İnternet Kampanyaları

Turkcell’in gençlere özel gece 1 GB ve 5 GB internet kampanyalarının dışında, Turkcell 3 GB ve 7 GB hediye internet kampanyaları da bulunmaktadır. Gece 3 GB hediye internet fırsatından faydalanmak için müşterinin Turkcell GNÇ Full Paketi ve GNÇ Full Yıllık Aboneliği; gece 7 GB hediye internet olanağı bulunması için ise müşterinin Turkcell GNÇ Star Paketi ve GNÇ Star Yıllık Aboneliği bulunması gerekmektedir.


 1. mahmut geylani diyor

  salla kazan internet paketi

 2. mahmut diyor

  salla kazan internet
  dakika paketi

 3. Ali diyor

  Cok iyi kampanya

 4. Bahriye Kurtul Cakir diyor

  Teşekürler

 5. Nebahat diyor

  Güzel yardımcı oldunuz sağ olun.

 6. Hasangeçici diyor

  Supriz nokta 1 GB bedava

 7. Osman diyor

  Çok iyi nasıl yaparım

 8. Madina diyor

  Kakabayeva

 9. Hakan baba diyor

  harika kampanyalar türkcell bir numara

 10. Gökhan diyor

  Turkcel çok hızlı güzel ama fiyat konusunda baya uçuyor faturamı ödeyemedim için açma kapama bedeli 25 TL 10 yıldır turkcel kullanıyorum hizmet veriyorsunuz tamam ama o ay sorunlar yüzünden yaptıramadım iletişim özgürlüğümü kisitliyorsun ve neden 25 TL açma kapama ücreti alıyorsunuz zaten faizinden alıyorsun yatmayan faturanın 25 TL açma kapama ücreti alacaksan neden iletişim özgürlüğü mu elimden aliyorsunuz 2 defa hat üzerine cihaz aldım almaz olaydım cihaz taksidimi ödedim an Turkcell bitecek benden

 11. Muhammet diyor

  Çok iyi

 12. ersin diyor

  Dk yokmu

 13. ersin diyor

  Dk varsa

 14. yusuf diyor

  O bıçin

 15. ahmet diyor

  uxoflu

 16. Furkan diyor

  Harika bir şey

 17. ARDA0453 diyor

  10 GB NASIL ALACAZ DİYORSANIZ BANA ULAŞMANIZ YETERLI VALLA ACELE EDEN KAPAR 10GB WHATSAPP “TAN ULAŞIN 05446979032

 18. abdulsamet diyor

  İnternet yükle

 19. Zahiddin diyor

  İyi güzel

 20. Za diyor

  KOD NEY

 21. Anonim diyor

  ENHIZLI bosluk birakip ne yazavaz
  .

 22. ZEREFSAN PEKIYIDIR diyor

  SUPER

 23. Sukran diyor

  Cokk harika

 24. Ali diyor

  Oakahskak

 25. Mert diyor

  Nası yapıyoz

 26. Mert diyor

  Güzel

 27. Ahmet diyor

  Harika

 28. Ali diyor

  4 tane promosyon şifresi biliyorum lazım olanlar bu numarayi arasın 05369978536

 29. Erhan diyor

  Böyle bişey YÖK yalan

 30. Gül diyor

  Ya nasıl yapicam promosyon kodu ne

 31. Zeynep diyor

  Bilgiler guz3l

 32. Kemal tüfenk diyor

  Süper

 33. Adım neee diyor

  Promosyon kodu nedir yavvv

 34. Okan diyor

  Seviyorum turkcelıı

 35. Esra şahin diyor

  Nasıl yapıcaz

 36. Esra diyor

  Nasıl yapıcaz

 37. Muharrem atak diyor

  Super

 38. Berat diyor

  Gönderiyorum hep hata veriyor nasıl olcak promasyon kodunuda yolluyom hep hata veriyor

 39. Nihat diyor

  Intemek

 40. Serkan diyor

  Guzel bi uygulama

 41. Yusuf diyor

  Mukemmel

 42. Yusuf diyor

  100

 43. Yusuf diyor

  ya internetim yok ben nasıl gnç liyim nerede turkcell

 44. Irfan bulan diyor

  Çok iyi kampanya

 45. Ümmiye diyor

  Çok iyi nasıl yapabilirim

 46. Ayse diyor

  5 gb

 47. Mehmet diyor

  Çok iyi

 48. Mustafa diyor

  Çok güzel kampanyaları var iyikide taşımışım??

 49. Celal diyor

  Ben kazanamadim nasıl yapiyoruz

 50. Jsjdhxhdhhx diyor

  Znnxnxnnsnshsbxhzhjzjsjsjshdhdh

 51. Emre diyor

  Guzel

 52. Taylan diyor

  Selam

 53. Sude diyor

  Süper

 54. Merve diyor

  Cok guzel ?

 55. Türker diyor

  Bana hala gelmedi

 56. Anonim diyor

  Bana hala gelmedi

 57. ismail diyor

  bunu nasıl yapabilirim

 58. Seyfullah bugdaci diyor

  Süper

 59. Büşrs diyor

  Kampanya süper ama faydalanamıyorum

 60. Hasan diyor

  Denedim olmadı

 61. Ddbkisisi diyor

  İyimiş

 62. Ferhat diyor

  Türkcell hesabımda tl var extra internet paketi yapmak istiyorum kredi kartindan para yüklememi istiyor neden icindeki parayla yapmıyor

 63. Hasan serin diyor

  10 gb

 64. GULCIN diyor

  Mukemell

 65. Guljemile diyor

  Begendim

 66. Hamit diyor

  10 gb gelmedi

 67. nisa diyor

  Guzel

 68. Emircan diyor

  Güzel

 69. Emircan diyor

  Kampanya ramazan değer olmuş

 70. vedat diyor

  Çok iyi

 71. Hacer diyor

  Güzel

 72. Azize diyor

  Çık iyi tebrikler

 73. Burak aydin diyor

  6 GB

 74. n diyor

  Okey

 75. namik diyor

  Guzel

 76. namik diyor

  Fefkalade

 77. namik diyor

  Coookharika

 78. Kardelen diyor

  Dakika ve SMS istiyorummm

 79. Selman diyor

  He

 80. Selman diyor

  Süper

 81. Cüneyt diyor

  İnternet

 82. Bilal diyor

  Bende gnçliyim ama bana boyle hedye veremiyorsunuz ben bu dutmrumdan sikayatciyim kac yildir turkcelliyim sizden ricam yardimci olun

 83. sezgin diyor

  iyi

 84. Aslı diyor

  Cok guzel

 85. Fatma diyor

  Çok memnunuz teşekkürler.

 86. Ades diyor

  İyi

 87. Papatya diyor

  Teşekkürler

 88. Mehmet diyor

  Güzel kampanyalar

 89. Ahmet diyor

  Mükemmel

 90. Ahmet diyor

  Müslüman

 91. Özlem diyor

  Harika

 92. Enes diyor

  Nasıl yapıyoruz

 93. Ferhat Sancak diyor

  Hediyeler ne zaman yükleniyor

 94. Nimet diyor

  Bedava net istiyorm

 95. Talip diyor

  İyi

 96. Talip diyor

  Çok iyi

 97. Nezihe diyor

  Süperrr.. Katıl ve kazan..

 98. GÜLCAN diyor

  Çok iyi

 99. Ali diyor

  Basarılı

 100. sultan diyor

  çok guzel kampanya umarım bende kazanirim

 101. Hasan diyor

  Super

 102. Ferhat diyor

  İyi

 103. naz diyor

  6347

 104. Didem diyor

  Sürpriz noktayı beceremiyorum

 105. Sera diyor

  Çok iyi

 106. bekir diyor

  harika teşekkürler turkcell

 107. Anonim diyor

  Internet istiyom

 108. Şahin diyor

  Nasıl yaparım

 109. Şahin diyor

  Nasıl yaparım ??

 110. Bilgi karakteri yakup kılıç diyor

  Su 10 GB nasıl oluyor

 111. Gül diyor

  Guzel

 112. Elif diyor

  Harika

 113. Ali diyor

  Çok güzel olmuş

 114. Engn diyor

  Super

 115. Ali porsuk diyor

  Tücell iyi seçenek sunduğu için teşekürler

 116. Zümra diyor

  Güzel

 117. Dilan diyor

  İyiymiş

 118. Demet diyor

  Nasıl yapıyonuz arkadasşar ınternet oluyo

 119. Demet diyor

  Nasıl yatıyoz ınternet oluyo

 120. ibrahim diyor

  10mb internet kazanmak

 121. Yeter diyor

  Kampanyanın en iyisi.türkselle yapılır

 122. Ayşeğül diyor

  Salla kazan

 123. Ayşeğül diyor

  Enflasyon mücadele

 124. Fatma diyor

  Süper

 125. Süleyman diyor

  Süper

 126. emine diyor

  cok guzel

 127. Ece diyor

  Beatifull

 128. Ece diyor

  Iyiki varsın

 129. Muhammet aktürk diyor

  Bekliyorum

 130. Ulas diyor

  Guzel kampanyalar lakin ben gnc degilim

 131. Kadriye ulukaya diyor

  Çok begendim

 132. Cemile diyor

  Harika

 133. Sedat diyor

  İnternet istiyorum

 134. Deniz diyor

  Çok iyi

 135. MOHAMMAD diyor

  TŞKRADRM

 136. İlyas diyor

  Çok iyi uygulama

 137. yasemin diyor

  telefonum tuşlu diye salanılmıyo neden

 138. Ogün diyor

  Çok güzel 1 numara

 139. Serkan arslan diyor

  Yorumunuz..

 140. Remzi diyor

  Ïnternet

 141. Resat diyor

  Cook iyi

 142. Resat diyor

  Iyi

 143. Nazlı diyor

  Saçma sapan hiç Bi şey olmuyor boşuna Zaman kaybı :((

 144. Naile diyor

  Turkcell çok güzel hep kampanyalar paketler uygun

 145. Ridvan diyor

  İyi

 146. Ridvan diyor

  Süper

 147. Anonim diyor

  Cok iyide nasil yaparim

 148. Habip diyor

  Iyimiş

 149. Ahmet diyor

  Sưper nasıl

 150. Mehmet diyor

  Cok iyide nasıl yaparım

 151. Şeyda diyor

  Ben şu kontör meselesinde n mahrumum nezamandır kontor yükleuemşyom telefon kapamacak fatursızm ve anlamıyom

 152. Perran Turkcell salla kazan programınistiyor ı diyor

  Süper

 153. Perran Şen diyor

  Süper

 154. Zeynep diyor

  Cok iyi tebriks

 155. Hasan taşkıran diyor

  Çok iyi

 156. Mehmet diyor

  Dk yukle

 157. Esra diyor

  çok iyi

 158. Nurten diyor

  Super

 159. Memış diyor

  Güzel

 160. Leyla diyor

  Süper muhteşem

 161. Eda diyor

  iyi

 162. mehmet diyor

  10 gb internet

 163. osman diyor

  iyi guzel
  nankurluk yapmayin

 164. osman diyor

  turkcell kulaniyorum iyi guzel
  nankurluk yapmayin

 165. Muhammed eren diyor

  Gönderdim hata veriyor

 166. ömrü diyor

  yalancılar

 167. Jgko diyor

  Knhmnll

 168. Nodirbek diyor

  905314930539

 169. Erdogan kar diyor

  Güzel

 170. Ercan diyor

  kampanyalar gayet güzel

 171. Sinem diyor

  Bedava internet

 172. semra diyor

  Harika

 173. Yasin diyor

  Salla kazan yapmak istiyorum

 174. Ahmet diyor

  3 GB internet paketi

 175. Karakiz diyor

  Köyde ne yapmalıyız söylermisiniz

 176. MEHMET İPEK diyor

  SIZLERE COK TESEKKUR EDIYORUM

 177. Rukiye diyor

  Turkcelli olmak çok güzel tşkrler Turkcell im

 178. Rana diyor

  Ne sim kartı ya ?

 179. Adem Osmanoğlu diyor

  Merhaba harika program

 180. Adem Osmanoğlu diyor

  Merhaba harika

 181. Adem Osmanoğlu diyor

  Süper

 182. Şakir diyor

  Nasıl yapılıyor

 183. Ayse diyor

  Bence turkcelm cok guzel

 184. Anonim diyor

  ?

 185. ozcan diyor

  Turkcell iyi hoşta bence insanları reklam yaparak kazanmaya çalışıyormuş gibi görünüyor.. 11 GB yapıyorsun 6 gece 5 gündüz bu saçmalıktır. Kimse kusura

 186. Nurcan diyor

  Süper

 187. HASAN ARAS diyor

  Bip konusmalar internetsiz olmalı sahur için sponsor operator arıyoruz internet icin

 188. Fadime diyor

  Sahur icin internet

 189. Savaş ozel diyor

  Köylerde pek uyumlu değıl

 190. Anonim diyor

  İdare eder???

 191. Merve diyor

  Turcell’in kampanya ve hediyeleri çok iyi yıllardır memnuniyetle kullanıyorum

 192. Sefa diyor

  Kendinden hatta tanımlanan hediye internet olsa

 193. Mustafa diyor

  Süpersin turkcell

 194. leyla diyor

  Eskiden vardı ne güzel

 195. Tayyip diyor

  Harika

 196. İbrahim diyor

  Nasıl İnternet yapacaz ben yapamadm

 197. Elif diyor

  Nasil yapılıyor

 198. Recep diyor

  Türkcell çok paneli

 199. FLANKES MEMOLI diyor

  Hani nerde ramazan kampanyasi

 200. Lider nuro diyor

  Hani nerde ramazan kampanyasi

 201. Meryem diyor

  Sahur internet

 202. Uğur diyor

  Turkcell iyi hoşta bence insanları reklam yaparak kazanmaya çalışıyormuş gibi görünüyor.. 11 GB yapıyorsun 6 gece 5 gündüz bu saçmalıktır. Kimse kusura bakmasın

 203. BÜŞRA diyor

  Hiç bir kampanyadan yararlanamadım

 204. Anonim diyor

  .

 205. Zeynep diyor

  Bence süper?

 206. Kumru diyor

  Cookbook guzel

 207. Halil Sandal diyor

  SAHUR ICIN INTERNET

 208. Muhand hashlom diyor

  yorum yok

 209. Mehmet Burhan çiftçi diyor

  Türkcell’i olmak ayrıcalıktır. Kaliteli konuşmaktır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet