Turkcell Bedava İnternet 2020 Kampanyası

341 3.983

Ücretsiz ve beleş internet kazanmak için hattınızı hemen Turkcell’e taşıyıp sizlerde Turkcell bedava internet 2020 kampanyasından faydalanabilirsiniz. Çeşitli paketleri kısa sürede kullanmak ve bedava internet kazanmak istiyorsanız operatör tercihlerinizde ilk sırada Turkcell operatörü olmalı. Turkcell hediye internet paketi kazanmak istiyorsanız hemen sizlerde Turkcell Salla Kazan kampanyasından faydalanabilirsiniz. Turkcell Salla Kazan bedava internet kampanyası için Turkcell Hesabım uygulamasına giriş yapıp buradan sala Kazan kampanyalarını deneyebilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava internet paketi ile hattınızda bitmiş olan veya bitmek üzere olan paketlerinizin haricinde yeni bir ücretsiz internet paketinin tanımlamasını hızlıca sağlayabilirsiniz. Turkcell hattına sahip olan kişiler bilindiği üzerine herkes gibi Turkcell bedava internet nasıl yapılır gibisinden sorular sormaktadır. Kampanya Bulur sitesi olarak sizler için bu soruların cevaplarını bu yazımızda açıkladık, okuyarak yeni paketleri kullanmaya başlayın.

Telefonunuzu her sallamanızda hediye internet, hediye konuşma paketi ve daha birçok paket hattınıza Turkcell tarafından ücretsiz olarak tanımlanacaktır. Turkcell bedava internet kampanyası ise doğum günü kampanyasıdır. Turkcell Platinum kullanıcıları her doğum gününde 1 gün boyunca 1GB bedava internet paketi kazanmaktadır. Bu kampanyaya katılmak için herhangi birşey yapmanıza gerek yoktur, sadece kullanmış olduğunuz servis Turkcell Platinum olması gerekmektedir.

Turkcell hediye internet veren uygulamaları şimdi telefonunuza indirip gidiş yapmanız durumunda Turkcell bedava internet paketi kazanmış olursunuz.

Turkcell Salla Kazan Kampanyası
Turkcell Salla Kazan kampanyası her hafta olarak düzenli bir şekilde birçok hediye paket vermektedir. Bu hediye paketlerinden birçok bedava internet paketi çıkmaktadır, sizlerde Turkcell sala Kazan hediyelerini kullanmak ve bir an önce bedava internet paketi kazanmak istiyorsanız Turkcell Hesabım uygulamasını kullanın. Turkcell Hesabım uygulamasını uygulama marketlerinden telefonlarınıza indiriniz ve Turkcell şifreniz ile giriş yapınız. Girişi başarıyla gerçekleştirdikten sonra ana ekranda her alan Salla Kazan kampanyasına dokunup telefonunuzu bir kere sallamanız durumunda ekranınıza gelen birçok hediyeden rastgele biri hattınıza otomatik olarak tanımlanacaktır.
Turkcell Dergilik Bedava İnternet Paketi
2020 yılı için en güncel kampanyaları denemek istiyorsanız hemen sizlerde Turkcell Dergilik uygulamasından almadığınız bedava internet paketlerini deneyerek 1GB Turkcell bedava internet paketini hemen deneyebilirsiniz. Son 1 yıl içerisinde Turkcell Dergilik uygulamasını indirip giriş yapmadıysanız bu uygulamayı telefonunuza indirip giriş yapmanız durumunda hediye internet paketinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Turkcell ücretsiz internet paketi hattınıza tanımladıktan sonra kısa SMS ile bilgi mesajı gelecektir. Dergilik uygulamasına katıldıktan sonra burada ücretsiz olarak yayınlanmış olan bir dergiyi takip etmeniz durumunda hattınıza hediye paketi tanımlanacaktır.
Turkcell GNC Bedava internet Paketi
Diğer Turkcell bedava internet 2020 paketlerinden biri de Turkcell GNC’li olanlar için geçerlidir. Turkcell GNC’li kullanıcılar haftada 2 kere farklı hediyeler kazanmaktadır bu kampanya için Turkcell GNC uygulamasını telefonunuza indirip Çatlat Kazan kampanyasına katılmanız gerekiyor, kampanyaya katıldıktan sonra hediyelerinizi kullanmaya başlayın. Turkcell GNC bedava internet paketlerini sadece GNC’li Turkcell’li kullanıcılar yapabilir.

Turkcell bedava internet paketi 2020

Turkcell Toplantıdayım Bedava intenet Paketi
Turkcell Toplantıdayım uygulamasını daha önceden denemediyseniz 1 haftalık bedava internet paketinizi hemen şimdi kullanın. Turkcell Toplantıdayım uygulamasını indirerek giriş yaparak uygulamadan bedava internet kazanabilirsiniz. İkinci ve diğer haftalarda bu uygulamadan halen bedava internet paketi kazanmak istiyorsanız haftalık 5TL ödeyerek aboneliğinizi sürdürebilirsiniz. Aboneliğiniz devam ettiği sürece her hafta Turkcell bedava internet paketi kazanın.
Turkcell Bip Messenger Bedava internet
Turkcell Bip Messenger uygulamasından GNC servisini takip ederek 2GB bedava internet paketi kazanın. Bunun için Bip Messenger uygulamasını indirip sisteme kayıt olmanız gerekmektedir, Bip Messenger uygulamasını Android işletim sistemli telefonlarınıza veya IOS işletim sistemli telefonlarınıza indirerek telefon numaranız ile kayıt olunuz. Kayıt olduktan sonra Keşfet bölümünden GNC servisini takip edebilir ve yeni bedava internet paketini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Turkcell bedava internet paketi kazanmak için sizde şu adımları takip edebilirsiniz.

 • Cep telefonunuza veya tablet bilgisayarınıza Turkcell Gollercepte uygulamasını indiriniz ve uygulamayı açınız. Uygulamayı açtıktan sonra sağ üst köşeden hesabım bölümünden hesap ayarları menüsünü takip ederek buradan telefon numarası kutusuna kendi Turkcell telefon numaranızı giriniz. Telefon numaranızı girdikten kısa süre içinde hattınıza haftalık 500 MB bedava internet paketi tanımlanacaktır.

Turkcell 4.5G Salla Kazan Bedava İnternet Kampanyası 2020

Turkcell’in Hesabım uygulamasına giriş yaparak Salla Kazan kampanyasından yararlanabilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra Salla Kazan bölümünden haftada 1 kez olmak şartıyla hediyeler kazanabilirsiniz. Kazanabileceğiniz hediyeler arasında Günlük 500 MB – 1 GB internet, Haftalık olarak 500MB – 1GB – 2GB – 3GB – 4GB – 5GB – 10 GB internet paketleri, Aylık olarak 3 Veya 10 GB internet paketleri bulunmaktadır. Bunların yanı sıra Fizy Premium 1 Aylık, Tv+ 1 Aylık, Lifebox 3 Aylık kazanabilirsiniz.

Kampanyaya katılabilmeniz için cihazınızın 4.5G sim kartlı olması gerekmektedir. Faturalı ve Faturasız hat sahipleri katılım gerçekleştirebilir. Hediyeleriniz Perşembe Günü 23:50 Kadar geçerlilik sağlamaktadır ve yeni hediyenizi Cuma Günü Sabah 09:00’da tekrardan alabilirsiniz.

Turkcell Web 1 GB Ücretsiz İnternet Paketleri Kampanyası

Turkcell’in en çok kullanılan paketlerinden olan Uçuran paketleri Uçuran 1GB’dan başlayıp Uçuran 10 GB Plus’a giden tüm paketleri kullanan müşterilerine 30 gün boyunca geçerli olacak 1 GB bedava internet sağlamaktadır. Uçuran paketleri turkcell web sitesinden veya hesabım uygulaması üzerinden kredi kartıyla satın almanız gerekmektedir.

Türkcell Bedava İnternet Kazanma

2020

İnternet kullanımının giderek yaygınlaştığı günümüz yaşam koşulları içerisinde Turkcell 21 gb Bedava İnternet fırsatı pek çok abonenin ilgisini çekecek bir konumda yer almaktadır. Kampanya dahilinde sağlanan aktivasyon işlemi ve kullanım süresinin bitimiyle beraber aboneler eski tarifeleri üzerinden internet hizmetinden yararlanabilmektedir. Sadece yurtiçinde yaşayan müşterilere özel olarak gerçekleştirilen kampanyada Şampiyon Pakete geçiş sürecinde bilinmesi gereken hususlar vardır. Futbol takımlarına destek sağlanması ve sosyal alanlarda işbirliğinin geliştirilmesi amacı ile yürürlüğe konan uygulama sayesinde abonelerin memnuniyetinin artırılması hedeflenmektedir.

Turkcell Sarı Kutu 1 Gb Bedava İnternet

Turkcell Sarı Kutu Kampanyasına Kimler Katılabilir?
Paycell kartı olan tüm müşterileri ve paycell mobil uygulaması kullanan tüm herkes katılabilir.

Turkcell Sarı Kutu Kampanyasına Nasıl Katılabilirim?
Paycell kartı satın alarak daha sonra mobil uygulama aracılığı ile aktivasyon işlemlerinizi tamamlayarak ve ya Paycell mobil cihazlarınız için yapılmış olan uygulamaya giriş yaptıktan sonra sanal kart üreterek katılabilirsiniz.

Turkcell Sarı Kutu Kampanya Kalan Bakiye Diğer Aya Devir Edilir mi?
Turkcell kampanyalarında verilmiş olan tarihler dışına kalan bakiyeleriniz devir işlemi gerçekleşmez.

Turkcell Sarı Kutu Kampanya Kalan Kullanım Hakkımı Nasıl Öğrenebilirim?
Turkcell kendi programı olan Hesabım uygulamasına mobil cihazınızdan giriş yaptıktan sonra paketler bölümde kalan kullanım haklarınızı görebilirsiniz.

Turkcell Sarı Kutu Kampanyasını Nasıl İptal Edebilirim
Diğer kampanyalarda olduğu gibi müşteri hizmetlerini arayarak bu kampanyayı iptal etme şansınız yoktur.

Turkcell Sarı Kutu Kampanyasına Farklı Hatlarımla Yararlanabilir miyim?
Hayır, sadece Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranızla bir kez katılım sağlayabilirsiniz.

Turkcell Farklı Kampanyadan Yararlanıyorum Bundan Yararlanabilir miyim?
Turkcell düzenlemiş olduğu farklı internet, sms ve ya dakika kampanyalarından yararlanıyorsanız eğer bu kampanyadan da faydalanabilirsiniz. Aynı anda birden çok kampanyadan yararlanmanız mümkündür.

Turkcell Hattımda TL Kalmadı Kampanyaya Katılım Sağlayabilir miyim?
Hattınızda bakiye kalmadığında katılım sağlayabilirsiniz. Yasal kısıtlama olmadığı sürece sorun yaşamazsınız.


 1. Gökdeniz diyor

  İmternet istiyom 10GB

 2. Gökdeniz diyor

  İmternet istiyom

 3. yasemin diyor

  Türkcell bip çok iyi bir uygulama

 4. yasemin diyor

  Türkcell den çok nemnunum

 5. Gamze diyor

  20 yıllık Türkcell kullanıcısıyım salla kazandan ve eski müşteri hizmetlerine ait hiç bir avantajınızdan faydalanamıyorum

 6. mehmet tezcan diyor

  awea her yöne 5 gb internet istiyorum

 7. Türkan diyor

  Bedava internet kampanyalarindan bende faydalanmak istiyorum

 8. Arzu Ünsal diyor

  Yazının tamamını okudum, bayağı da işime yaradı, teşekkürler.

 9. herhan yuvarlaklar diyor

  Yorumunuz…barons

 10. Pulat diyor

  İsyazow

 11. Ferhat diyor

  Çok iyi

 12. mehmet tezcan diyor

  ben 2gbinternet ve 50dakika konuşma hakkı istiyorum bizahmet yardımcı olun

 13. mehmet tezcan diyor

  ben mehmet tezcan awe her yöne 5gb internet almak istiyorum

 14. Kamil diyor

  Merhaba ben kamilim Kastamonu’da yaşamaktayım Çiftçi ciddiyim

 15. Nimet diyor

  Toplantidayim ne toplantisiysa acilmiyor sifre istiyor giris olmuyor gnc de her catlatmada 1 tlye 1 saatlik net geliyor ayni hep insanlari iyi kandiriyorsunuz indirmeyin salla ve goller cepte iyi uygulama

 16. Tülin diyor

  Söylenen uygulamalar gerçekten internet kazandırıyo denemekle bi şey kaybedilmez ?

 17. Zeliha diyor

  Türkcell bedava internet gelsin

 18. Şehriban saz diyor

  Acil bedava internet

 19. Sinem diyor

  Çok güzel bi sayfa

 20. Muhammet diyor

  Çok iyiydi

 21. Hudaynur diyor

  Ücretsiz internet cok güzel

 22. Arda diyor

  Bedava intarnet istiyorumm

 23. Esma nur diyor

  Güzel miş

 24. Ali diyor

  Turknet Ücretsiz 1 Ay İnternet
  Herkese merhaba arkadaşlar sizde turknet’en bir ay ücretsiz İnternet kazanamak istiyorsanız bu linke tıklayıp https://turk.net/p/CJS20OH62GHA/ kayıt olduktan sonra kullanabilirsiniz.
  Referans kodu: CJS20OH62GHA

 25. Yusuf diyor

  Turknet Ücretsiz 1 Ay İnternet
  Herkese merhaba arkadaşlar sizde turknet’en bir ay ücretsiz İnternet kazanamak istiyorsanız bu linke tıklayıp https://turk.net/p/CJS20OH62GHA/ kayıt olduktan sonra kullanabilirsiniz.
  Referans kodu: CJS20OH62GHA

 26. Mehmet diyor

  İnternet istiyorum bedava

 27. Fatih diyor

  Turkcell demek rahat haberleşmek demek

 28. Semanur diyor

  Sevdim

 29. Şefik diyor

  Memnun değilim

 30. diyar diyor

  İnterneti bitti

 31. Eda asel diyor

  Tek kelimeyle iğrenç

 32. ÇOK İYİYDİ diyor

  SAYENIZDE INTERNETSİZ KALMADIM

 33. Rıza diyor

  Bedava internet

 34. sensin diyor

  Intrnet

 35. Harun diyor

  İnternet

 36. Levent diyor

  4GB itntenet

 37. Mustafa diyor

  Internet kazamak istiyorum yapamıyorum yardımcı olurmusunuz

 38. Anonim diyor

  Yalaninizi sevimm

 39. Seyithan diyor

  Süper

 40. Barıs diyor

  Super

 41. bdnnxnxnx bxbxb diyor

  inrhsh

 42. Ayşe diyor

  Güzel

 43. Emine diyor

  İnternet paketinden faydalanmak istiyorum

 44. Hamit diyor

  Çok iyi

 45. muhammed diyor

  İyi

 46. emirkan diyor

  bedava internet

 47. Yunus diyor

  Bedava internet verene yeni uygulamalar istiyoruz

 48. Beyza diyor

  İnternet istiyorum

 49. Anonim... diyor

  Guzel….

 50. Yiğit diyor

  Iyi

 51. İsmail diyor

  Başarılı

 52. Anonim diyor

  sevmedim

 53. Emre diyor

  Vaaaaww

 54. Murat diyor

  İyi

 55. Ersin diyor

  Bence Turkcell Türkiye nin en iyi opörotoru

 56. Özde diyor

  İnternet almak istşyorum

 57. Nasiha diyor

  Çok iyi

 58. Arzu diyor

  Güzel

 59. Murat diyor

  10 GB seçime özel

 60. Pınar diyor

  Ben internet istiyorum

 61. Pınar diyor

  İnternet istiyorum

 62. Pınar diyor

  Bedava internet istiyorum türkiye

 63. Pınar diyor

  İnterneti çok istiyorum türkiye

 64. Pınar diyor

  İnterneti istiyorum bedava

 65. Demirhan diyor

  Bedavainternet

 66. Ayşenur diyor

  Internet lütfeeeen

 67. evin diyor

  internet bedava

 68. Sunay diyor

  Bedava internet

 69. Eren diyor

  Uygulamayı indiriyorum internet vermiyo ???

 70. Irmak diyor

  Bedava internet

 71. Sumeyra gürlek. diyor

  Süper siniz

 72. Sumeyra gürlek. diyor

  Bravo

 73. Erkan diyor

  Bedava internet

 74. تميم diyor

  اريد شحن سوق ابلي كامل اريد اشحن فير فاير اسمي تميم العراقي بل فير فاير

 75. Nürettin diyor

  Hediye

 76. Selvi diyor

  Internetim hic yok nasil net getririm

 77. Alper diyor

  Süper

 78. Emin diyor

  Sala kazan

 79. Şenol. Sepetci diyor

  İ ternetim doldu Ek Baker istiyorum örnek 5 ve yahut 8 miktarı nasıl olur veyahut nasıl yüklersi iz İhtiyacım var fatutuya yoksaki internedi kullandığum için Aşımyapıyor internet paketi icinyardımcı olur musunuz Rica etsem

 80. Meto diyor

  Arkadaşlar çok özür dileyerek söylüyorum, Türkcell bizi resmen sikiyor…

 81. Bilal diyor

  Bence mantıklı

 82. Mzg diyor

  Bedava internet

 83. Ömer diyor

  İnternet istiyorum bedava

 84. Ömer demir diyor

  Hepsini denedim yaklaşık 15 gb kadar internet geldi herkese tavsiye ederim

 85. Kemal diyor

  SMS paketleri internete çevirilsin

 86. Alperen diyor

  2 GB kazan

 87. 1 diyor

  Fnfj

 88. Melek diyor

  111

 89. Melek diyor

  Bdv

 90. Ferdi diyor

  Türkcell ailesinden olmaktan gurur duyuyorum iyiki varsınız❤️

 91. Mesut diyor

  Nasil yapcaz

 92. Atakan diyor

  ?????

 93. Atakan diyor

  İnşallah çıkar

 94. munire diyor

  Super

 95. Memet diyor

  Internet

 96. SABANOZEN diyor

  GÜZEL AMA SIKINTILI BİR SİTE NE DEMEK İSTEDİĞİM İ BİRAZ DİKKAT Lİ BAKARSANIZ ANLARSINIZ ?

 97. Mehmet diyor

  Internet gelsin başka bişey istemiyorum…

 98. Cansu diyor

  1234

 99. Kübra diyor

  Bedava internet

 100. sinan diyor

  Super

 101. Muhterem diyor

  Kampsnyalariniz çok avantajlı

 102. ercan bekiroğlu diyor

  kuzulkurtu anlamadım. bu nasil oli

 103. deniz diyor

  bedava internet istiyorum

 104. Murat diyor

  Çok iyi anlatmisminiz teşekürler

 105. Ahmet diyor

  Gelsin intermet

 106. Mücahit diyor

  İnternet hiç verilmiyor hediye olarak

 107. Mücahit diyor

  İnternet hiç hediye gelmiyor

 108. İLKAN diyor

  Bedava 10GB

 109. Zakir diyor
 110. azat diyor

  internet. istiyorum

 111. azat diyor

  internet istiyorum

 112. Mustafa diyor

  Bedava internet

 113. Tayfun diyor

  Kalite ve bedava internet ikisi bir arada süpersin Turkcell…

 114. Sefa diyor

  Tesekkurler ise yaradi bilgiler

 115. Ahmet diyor

  internet bedava güzel bir şeymiş hemen istiyorum

 116. Ahmet diyor

  İnternet istiyorum bedava

 117. Ahmet diyor

  Güzel bir şey

 118. fatma aktürk diyor

  Çok iyiymiş

 119. Șehriban diyor

  Bedava internet istiyorum

 120. Hüseyin diyor

  Turksel artık bizide görsün

 121. Esma diyor

  Valla bende istiyorum bedava internet

 122. Esma diyor

  Ben daha faydalanmadım nasıl oluyor onuda bilmiyorum olursa süper olur diyorum

 123. Ak diyor

  Esma

 124. Cavidan diyor

  3 seneden beri

 125. Fethi diyor

  Siziçokseviyorum

 126. Aysel diyor

  Bedava internet

 127. Uu diyor

  Bbb

 128. Hasan aydemir diyor

  Ben de bedava internet istiyorum

 129. internet diyor

  İnternet

 130. Ibrahim diyor

  İbrahim çocukluğu

 131. Şahin diyor

  Yaşasın turkcell aylesi bedava internet veriyor

 132. Apo diyor

  Guzel

 133. Emre diyor

  İnternet istiyorum bedava

 134. Sumeyye diyor

  Cok iyi upcall den banada gelmedi

 135. qyaz diyor

  Ata

 136. Anonim diyor

  1

 137. Mimo diyor

  Selamlar

 138. Bkbfgh diyor

  Bedava internet

 139. busra diyor

  Bedava internet

 140. busra diyor

  internet geliyomu

 141. حسن الحسين diyor

  05395389405

 142. Cumali diyor

  10 numarası

 143. بلال الشيخ يونس diyor

  2

 144. Emrah diyor

  Super

 145. Emrah diyor

  İnternet

 146. Jimmy diyor

  Süper ötesi

 147. Serkan başyiyit diyor

  Türkcell süper çekim

 148. Ibrahim diyor

  2GB

 149. Umide diyor

  Bedava internet

 150. Njahmoustfa diyor

  Trkey

 151. Njahmoustfa diyor

  123456

 152. Mustafa diyor

  Süper

 153. Oğuz diyor

  Internet istiyorum bedava

 154. Nurettin diyor

  Upcal indir dedin bişey yok

 155. Celal çatal diyor

  Bedava internet

 156. Musa baycu diyor

  Manyak bişy ya çok güzel

 157. Musa baycu diyor

  Çok mükemmel bir şey süper süper

 158. Yusuf diyor

  Sala kazan nasıl yapılır

 159. Gözde diyor

  İnternet istiyorum bedava

 160. feride diyor

  İnternet istiyorum

 161. Barış diyor

  Bilgi icin aradım bilgi verir seniz cok sevinirim

 162. nevzat diyor

  upcall 2 gb bedava internet dediniz indirdik gelmedi

 163. Uğur diyor

  Güzel habire bedava internet veriyor

 164. Olgunaydogan diyor

  Ben yapyım oluyor

 165. Yavuz diyor

  Bip mesangerden gnc kanal ini takip ettim internet gelmedi

 166. fatma yilmaz diyor

  bilgi icin aradim bilgi verirseniz sevinirimm. ! sevgilerr

 167. Emre Bey diyor

  Mükemmel

 168. hacı şakir diyor

  normal sms ile internet kazanılmıyormu

 169. Nihat diyor

  Çok güzel

 170. Nihat aslan diyor

  Çok güzel

 171. Anonim diyor

  Hicte internet vermiyinuz

 172. Nuran karaman diyor

  Salla kazan

 173. Fatih diyor

  Bence başarılı bir makale olmuş

 174. Halil diyor

  Bunlar dan Internet gelmiyor

 175. ayhan diyor

  Begendim

 176. Resat diyor

  Guzel

 177. Resat diyor

  Begendim

 178. Barış Gümüş diyor

  Begendim

 179. Anonim diyor

  Kampanya sahame

 180. Orhan CAN diyor

  Kazık satan türkcell

 181. Anonim diyor

  Kazık satan türkcell

 182. havva diyor

  Cok guzel

 183. Umut diyor

  Sallakazan dimi

 184. Alinebi diyor

  Cok güzel uygulama

 185. Bahar ibili diyor

  Güzelmiş

 186. Rüzgar diyor

  Güzel şeyler turkcell den herzaman bekleriz

 187. Almira diyor

  Harika ya super kampanyalar

 188. Mahmut diyor

  Sallakazan

 189. Umut can diyor

  Internet istiyoruz

 190. Mehmet diyor

  Turkcell çok iyi bir hat

 191. Haşim diyor

  Mükemmel bir uygulama çünkü her istediğim var tavsiye ederim

 192. Çok iyi diyor

  Çok iyi

 193. onur yılmaz diyor

  Çokgüzel

 194. Aziz diyor

  Güzel ama ben yaptım olmadı

 195. HÜSEYİN diyor

  Sallakazan

 196. Atilla toktimur diyor

  İyi bir kanpanya herkes yararlansın diyim

 197. Hüseyin GÖKÇE diyor

  Faturali hat kullanıyorum yıllık sözleşmenin bittiği mesajı alıyorum emekliyim en ucuz tarife hangisidir

 198. Zeynep diyor

  Bi ten gnc yi takip ettim fakat internet verilmedi

 199. Mehmet sahin diyor

  Çok güzel şahane
  Beğendim

  Çok güzel

  Kampanya şahane
  Â
  A
  AA
  q
  AA
  Â

  Çok guzel

 200. Mehmet diyor

  Çok güzel şahane

 201. Anonim diyor

  Merhaba arkadaşlar.

 202. Muhammed diyor

  Tamam.

 203. Selçuk diyor

  harikaymış gerçekten

 204. Musa TOKEL diyor

  TURKCELL

 205. yasin diyor

  harika birşey bayıldım?

 206. Muhammed diyor

  turkcell kampanyaları güzel ve bazıları olmuyor vodafone de aynı

 207. Muhammed öz diyor

  Turkcell çok iyi bir bayi

 208. Elif diyor

  Yaaa internetim bitti vee daha günün var paket yükleyemem ve acil internet lazım ne yapıcam yardım edin

 209. can diyor

  Gençler acil inernet lazim

 210. Ibrahim tepe diyor

  Benim fuzy uyeligim var. Bundan tjk tv yi kampanya dahilindefaydalanabilirmiyim

 211. Eray diyor

  Çok güzel

 212. Cihan diyor

  İyiye benziyor

 213. Cancan diyor

  Bana internet yokmu

 214. Muhammet diyor

  Turkcell kampanyalar kampanyalı kampanyalar bir harika

 215. Yasin diyor

  Oldular hepsi çok teşekkür ederiz

 216. Melis diyor

  Bu fırsatların hepsi geçti biraz yenilik gele bilir 2019 için yeni uygulamalar ve yeni hediye İnternetler gele bilir böyle her baktığımda aynı şeyler var

 217. Ayşe diyor

  Bende sürekli takip edip bedava internet kazanıyorum

 218. Mizgin diyor

  Bende sürekli takip edip bedava internet kazanıyorum

 219. Zilan diyor

  Çokk iyiymiş ben bayıldım tebrikler turcell?

 220. Kerem diyor

  Mükemmel bir şekilde güzel.

 221. ahmet diyor

  Turkcell bence cook kazik atan bir tarife

 222. Adem diyor

  Internet vermiy yüklemişim hala bekliyorum internet icin

 223. Nisret diyor

  Çok iyi bisey

 224. Mht diyor

  Gncliyim ama intetnetim yetmiyor

 225. Sila diyor

  Intenet istiyorum

 226. Aysenur diyor

  Cokk tesekkurler bi cok sayida internet var

 227. Muhammet diyor

  Harika bir bilgi veriyor çok güzel

 228. Eren diyor

  Kaç GB internet geliyor

 229. Elif diyor

  Ben bipten 1000 mesaj attım fakat 2 gb internet gelmedi napmalıyım

 230. Busra diyor

  Valla iyibuygulamalar

 231. MERVE diyor

  Her altarnatifinizi denedim ama hiçbiri olmadı

 232. Alparslan diyor

  Merhaba ben Alparslan 19 yaşındayım Afyon’da inşaatta çalışıyorum bu soğuk ekmek kazanıyorum biraz 10 gb internet verirseniz sevinirim iyi günler…

 233. Mehmetcan diyor

  Hiç birşey olmuyor

 234. Mustafa diyor

  Türktelokomdan türlerle döndüm ama salla kazan yapamıyorum hattım 4.5 g ye uyumlu neden acaba

 235. Arif Serhan uzun diyor

  Hepsini denedim ama olmuyor

 236. Serhan uzun diyor

  Pek ilgi odağı değil denedim ama olmuyor

 237. Sevde diyor

  Ben bu kampanyaları sürekli takip edip uyguluyorum ve siz de takip edip uygulayın ve kazanın

 238. Anonim diyor

  Ya bende toplantıdayım açılmıyor

 239. Ayşegül çoşkun diyor

  TURKCELL hediye intenet yükle

 240. Murat diyor

  GNC YI takip edin dio internet verecek diyo hic bisey vermedi

 241. Ömer diyor

  Ben Toplantıdayım uygulamasını indirdim 1 GB vermedi neden insanları kandırıyorsunuz

 242. Baris diyor

  Turkcelliller icin guzel kampanya

 243. Musa diyor

  Bence çok güzel bu turkcell çok bonkör hicbirzaman hattımı değiştirmiyicem

 244. Cahit demirkol ev internet üzerinden uyukluyorum diyor

  750 dakika 5 cikabet internet istiyorum

 245. Sakir aydemir diyor

  Salla kazan sözleşmeyi kabul ediyorum

 246. Hasan diyor

  Turkcell den Şu an Memnumum Ama internetim Yook Sorunum Var Her Uygulamam biti Hepaini Yaptim

 247. Burhan diyor

  Gerçekten doğru dur trkselll

 248. Sibel diyor

  Ben de faturaluyim ama okadar hediye gelmiyor. Bazen çok saçmalıyor kampanyalar

 249. Erol diyor

  Türkeli ailecek seviyoruz kampanyaları ve çekim gücü yüksek

 250. boşver diyor

  mükemmel tavsiye ediyorum herkese turkceli boyle bit kampanya yok

 251. Sevda inci diyor

  Turkcell bedava internet kampanyası 2 Gb

 252. Ayşe diyor

  Çok az hediye veriyor salla kazandan nadiren internet çıkıyor

 253. Hasan diyor

  2GB INTERNET KAMPANYASI HEDİYE Aylık

 254. Rujhat Erdoğan diyor

  Harika bence tek anlam ile

 255. Ökkeş diyor

  Bende kampanya yarararlanmak

 256. Ahmet diyor

  Ben gnç liyim ama banada olmadı

 257. Anonim diyor

  Diğer hattım için indirimli tarife istiyorum

 258. İbrahim yağsız diyor

  2018 den bahsediyorsunuz 2019 dayız uyanın lütfen

 259. İbrahim yağsız diyor

  Şimdiye kadar türkselde nokta kadar iyilik görmedim diğer hattımı tt lekoma taşıdım sizin yarı fiyatınıza sözünde dururlarsa diğer 4 hattımızıda taşıyacam size inanmıyorum ama ehveni şerdir diye türkolan sahibinizden dolayı kullanıyorum saygılarla

 260. Mazlum dogan diyor

  Paketler gayet iyi ve ben GNC ye giris yapamiyorum tesekurler

 261. Faik diyor

  Ben 10 GB internet istiyorum nasıl faydalanabilirim acaba size zahmet

 262. Hilal diyor

  Turkcell’in kampanyaları süper harika ben çok memnunum

 263. Hediye diyor

  Guzel bi kampanya bence

 264. mine rana diyor

  Turkcell hizmet lerine bayıldım herkese tavsiye ederim

 265. Anonim diyor

  Her zaman müşterilerine bir çok avantaj sunan ve ünü Türkiye de bir numara olan TURKCELL

 266. Recep diyor

  Çok güzel bir şey

 267. Mehmet Erateşli diyor

  Fakat ben türksel hattı kullanmıyorum. Türk telekom olarak yüklüyüm.

 268. Vefa diyor

  Super şeyler var vay be

 269. Onur alp güler diyor

  Çok güzel uygulama

 270. Harunkey diyor

  Salla kazanda her zaman aynı hediye çıkması iyi değil

 271. Akil diyor

  İyi ama Turkcell genel zmeti

 272. Muhammed diyor

  Teşekkürler turkcell

 273. Fatma Zerrin Özbek diyor

  Ben Turkcellden memnunum 10 GB internet nasıl yapılıyor

 274. Gio diyor

  Salamaleikum abi internet ukleme istiorum teleponda para var nasl uklijam onu oirenmek istiorum

 275. behiye diyor

  Hepsini yaptım ama hiç birşey gelmedi

 276. MEHMET ŞİRİN ELÇİ diyor

  Gerçekten muhteşem bir kampanya ve süper bir fikir.

 277. Aysegul diyor

  Ben turk telekom avealiyim nasil yararlana bilirim bedava internetlerden

 278. Elif diyor

  ben bipten GNÇ yi takip ediyorum ama gelmedi bana internet

 279. Bülent diyor

  Ben zaten türkcell abonesiyim

 280. Gülben diyor

  Bana bedava internet en acilindenn

 281. Mehmet diyor

  Sizede bu yakısır

 282. Eylül demir diyor

  Goller cepte de arkadaşım ı davet ettim indirip giriş yaptı ama ikimizede internet gelmedi

 283. Okan diyor

  Bedava internet nasıl yapılır

 284. Muzaffer diyor

  Her hafta cuma günleri salla kazanda 1GB geliyor çok memnunum arkadaşlar

 285. Yusuf diyor

  Güzel bir uygulama

 286. Nursel cudi diyor

  Bana internet nden gelmiyu

 287. İnayet sabuncu diyor

  Türkcel en iyisi muhteşem

 288. Remziye diyor

  Bende yaptım oldu uygulamaları indirdim hemen bedava internet geldi memnunum turkselden .17 yıldır aynı hattı kullanıyorum bana en uygun tarifeyi söylermisiniz

 289. sakine durak diyor

  bedava Sms istiyorum

 290. Mehmet diyor

  Salla kazan nasil oluyor

 291. Furkan diyor

  Turkcelli seviyorum yalnız bu internet kotanız çabuk bitmese

 292. Vakıf Kaya diyor

  Turkcell tek kelimeyle mükemmel

 293. Nevzat Imre diyor

  salla kazan kampanyasi çok güzel bir uygulama bence

 294. Ayşe diyor

  Bahsedilenlerin hepsini uyguladım ve hepsi oldu

 295. Semra diyor

  Dergilik hediye 1 Gb internet sadece dergilik için mi geçerli?

 296. Ozgur palavar diyor

  Mukemmel

 297. Aynur diyor

  Ben memnunum turkcell paketlerinden

 298. ruveyda diyor

  Faturaları çok yüksek

 299. Necati yorulmaz diyor

  Ben faturaliyim hic olmadi

 300. Kadir gök diyor

  Nasil hadiya carki cekeceiz

 301. Taner Doğan diyor

  Bugüne kadar Turkcell de birkere sadece birkere biguzel hazırkart avantajlı bir paket kampanyası görmedim ki bugünde göreyim. Hadi için joker almak başlı başına tam baş belası. Kim 1 gb isterse internet günlük oldu berbat oldu. Salla kazan hediyeleri adı üstünde sallama boktan hediyeler. TTelekom bile haftalık 2 gb hediye veriyor. Turkcell günlük 1 gb veriyor. Böyle saçma bi hediye sistemi sadece turkcell de var.

 302. Naciye diyor

  Süpriz nokta çok güzel ama benim hiç hediyem kalmadı yenilenirse sevinirim

 303. mehmet diyor

  Bana hic bedava internet gelmiyo 20 senedirli turksellim

 304. Adnan karagulmez. diyor

  Turkcell,den başka operator bilmiyorum,ki!!

 305. Ela diyor

  Indirdik gelmiyor net adam kekliyonuz burda

 306. ERDOĞAN diyor

  Ben türk telekom hattimi turkcele taşımak istiyom avantajlı paket nedir

 307. Yusuf diyor

  Çok seviyorum turkseli

 308. Yüksel diyor

  Gayet güzel olmuş teşekkürler

 309. Allahaısmarladık diyor

  Gercekten iyi bir hizmet sunulmus fakat uygulama biraz kafa karıştıran bir uygulama daha net olursa iyi olur yıllar dır bir turkselli olarak teşekkür ederim

 310. Turkcel diyor

  Ben turkceli kullanıyorum ve çok memnunum herkese tavsiye ediyorum ve bize bir akıllı telefon verselerdi

 311. Rojhattekin diyor

  INTERNET bedava istryom

 312. sinan diyor

  meb ben sinan bu telefona türkel hesabım inmiyor yoksa vodafone geçerim internet istiyorum bundan faydalanmak istiyorum

 313. Neslihan diyor

  Gerçekten çok iyi kampanyalar var çok memnunum

 314. Gulbahar Tunçer diyor

  Bedava internet icin super bip messenger uygulamasi salla kazanla muhteşem

 315. Merve diyor

  Bi p’ten kazanmak istiyorum

 316. Ersin diyor

  Gerçekten mükemmel kampanya

 317. Yunus Emre diyor

  İyi olur inşallah

 318. Hamza diyor

  Arkadaşlar bip enflasyon kanalını takip edin internetiniz 3 ay boyunca 2 ye katlanıyor

 319. Anıl efe diyor

  Oha çok güzel yazmışsınız

 320. Sabiye diyor

  Mrb ben sabiye türsellilere hediye internet sağlasanız iyi olur

 321. Melek diyor

  Şimdi buraya yazinca internetmi geliyor

 322. Mediha diyor

  İstegram da internet çok gidiyor hiç dayanmıyor

 323. Mustafa duman diyor

  Tebrikler bu hediyeleriniz çok güzel

 324. Ayten korkusus diyor

  internet üzerinden yapılan bu gece olumuki olursa tesekürederim

 325. Fatma diyor

  Wish indirdin ama internet gelmedi neden

 326. Erol diyor

  Genç türkcell diyorsunuz iyi hoşta uyguluma içinde verilen SÖZDE hediye için para istiyorsunuz anlamadım ben sizden birşey

 327. Ameen Mohamad diyor

  Bu çok güzel buluyorum

 328. ozan diyor

  Gnc uygulamasını indirdim ancak internet vermedi silip tekrardan mi yuklemeliyim.

 329. Ece diyor

  Çok güzel bir site

 330. Musa diyor

  Oparötör değiştirmek istiyorum en uygun kampanyası

 331. İsmail diyor

  Salla kazan güzelmiş

 332. Havva atıcı kurnaz diyor

  Ben turkselin bedava İnternetlerini kullanıyorum cok ta memnunum

 333. Anonim diyor

  Gerçekten çok yararlı bir kanal öyle iyiki bütün kanaları seviyorum gerçekten güzel kim 1 GBir ister

 334. doğukan

  Merhaba ahmet nasılsın iyisindir inşallah ben HAFTALIK HEDIYE yazıp 2222 ye yolladım katılım kriterlerini uygulamadığınız için kampanyaya katılamadınız dedi öbürkü 28 şubatta bitmiş zaten birde her hafta yapabiliyormuyuz paketi bi bakarsan sevinirim

  1. Ahmet Eroğlu diyor

   Merhaba Doğukan maalesef paketi her hafta yapabilmeniz mümkün değildir, Burada paylaşmış olduğumuz Turkcell bedava internet paketleri sizden herhangi bir ücret tahsil etmeyecektir, burada yer alan paketlerimizin çoğu hediyelik deneme paketleridir. Bunun için deneme yaptıktan sonra bir sonraki yapmak istediğiniz zaman Turkcell’e ücret ödemek zorunda kalıyorsunuz. Yani uzun lafın kısası, 2. kez yapmaya çalışmanıza gerek yoktur olmayacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz…

 335. elif diyor

  ahmet gollercepte icin yazip gonderdim 2222 ye 14 tl ye her ay yenilenecek dedi iptal ettim bende nette gelmedi napmaliyim ki

  1. Ahmet Eroğlu diyor

   Elif merhaba, paketi yanlış yapmışsın. Yapmış olduğunuz paketi iptal iptal edin ve ardından Google Playden Gollercepte uygulamasını indirerek uygulamaya Facebook ile giriş yapın. Ardından uygulamanın kendi ayarlar bölümünden abonelik ayarları var, buraya kendi telefon numaranızı girin ardından telefonunuza gelen onay koduyla birlikte Gollercepte uygulamasına kayıt olunuz ve ardından hattınıza tanınan günlük 500MB hediye interneti kullanın. Paketi daha çok yapmak istiyorsanız da uygulamaya farklı bir turkcell numarası yazarak uygulamaya davet ettiğiniz takdirde yine günlük 500MB hediye gelecektir.

 336. batuhan diyor

  arkadaşlar yeni paket goller cepte uygulamasıdır. Bir çok kişi şuan için bu hediye interneti kullanmakta, öyle ki bizleri unuttular normalde herkes yorum yaparken şimdi kimse yorum yapmıyor ne bizi soruyorlar ne de Turkcell bedava internet hakkında birşey soruyorlar, unutulduk vallahi her neyse güzel sorun için teşekkür ederim hemen sana Gollercepte uygulamasından bahsedeyim.

  Google Play’e girdikten sonra arama kutusuna Gollercepte yazarak hangi takımı destekliyorsanız o takımın uygulamasını yükleyiniz. Yükleme tamamlandıktan sonra, uygulamayı açınız ve Facebook ile giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede yer alan Ayar işaretine tıklayınız ve açılacak olan kısımda Abonelikler ayarları bölümüne kendi telefon numaranızı girin ve telefon numaranızı onaylandıktan sonra hediye internet kazanacaksınız.

  Ben zaten kendi numarama yaptım bir günlük hediye internet geldi diyorsanız da yapmanız gereken tek şey, aynı işlemleri tekrar yapınız bu sefer sizin numaranız yerine farklı bir Turkcell numara yazınız.

 337. kerim diyor

  2018 Senesinde Turkcell için düzenleyeceğimiz çekilişlerden haberdar olmak için bizleri takip etmeyi unutmayın. Önümüzdeki günlerde yapılacak olan Turkcell bedava internet çekilişleri sayesinde sizlere vereceğimiz 1GB ile 2GB değişken bedava internet paketleri sayesinde internete 1 ay boyunca ücretsiz olarak erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca her ay düzenleyeceğimiz olan bedava internet çekilişlerden faydalanmak istiyorsanız bizleri takip etmeyi unutmayınız, ayrıca 2018 senesinde Turkcell’in vermiş olduğu bedava paketlerden haberdar olmak istiyorsanız bu sayfada yer alan yorumları okumayı unutmayınız.

 338. Tuğba diyor

  Hic biri olmadi faturasizim normal kontorlu gencturkcellde degilim hangi paketler bana olur?

  1. Ahmet Eroğlu diyor

   Merhaba Tuğba, en kısa zamanda gnctrkcll’li olmanda fayda var. Çünkü Turkcell gençlere çok önem veriyor ve Turkcell’in bir çok abonesi Genç olduğundan dolayı bir çok kampanya yapıyor ve ardından bedava imkanlar sunuyor. Bunun için ülkemizde Turkcell daha çok tercih ediyor, Turkcell ayrıcalıklar operatörüdür ? Genç Turkcell’li olmak için GNC yazıp boşluk bırakınız ve T.C. kimlik numaranızı girdikten sonra 2222’ye yollayarak genç Turkcell’li olabilirsiniz. Ardından bir çok kampanya dan faydalanabilirsin. Hee bu arada sitemizde bayramdan sonra hediye internet, dakika ve sms çekilişleri yapılacaktır mutlaka katılmalısın, kendine iyi bak ?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet