Turkcell Bedava Instagram Paketi Kampanyası

7 280

Turkcell Bedava Instagram Paketi Kampanyası Turkcell sunduğu kampanyalar nedeniyle kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen operatör konumunda. Sunduğu onlarca farklı ücretsiz internet ve dakika kampanyasının yanı sıra onlarca farklı hediyeler de vererek kullanıcıların beğenisini topluyor. Turkcell’in diğer kampanyaları yanı sıra Turkcell bedava Instagram ile ücretsiz olarak Instagram kullanın.

Hatırlayacaksınız ki geçtiğimiz yıl başında Turkcell tüm kullanıcılarına gece boyunca ücretsiz Instagram paketi hediye etmişti. Ancak bu hediye sadece yılbaşına özel olduğu için şuan Turkcell kullanıcıları bu kampanyadan faydalanamıyorlar. Ancak Turkcell’in hala bedava internet hediyesi veren kampanyalarından yararlanarak Instagram’a da ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Turkcell bedava instagram paketi hakkında merak ettiğiniz konuları bizimle yorum olarak paylaşabilirsiniz.

Genel olarak Turkcell kampanyaları 1 GB ile 2 GB arasında hediyeleri ücretsiz olarak kullanıcılarına veriyor. Ancak bu kampanyalardan yararlanmak için genellikle Turkcell’in sponsorlu uygulamalarını indirmeniz gerek. Ayrıca zaman zaman Turkcell karşılıksız olarak da hediye internet paketleri verebiliyor. Güncel Turkcell bedava internet kampanyalarını öğrenmek için içeriğimizin geri kalan kısmına göz atabilirsiniz.

Turkcell Bedava Instagram Paketi

Turkcell’in en bilindik kampanyası Dergilik 1GB bedava İnternet kampanyasıdır. Bu kampanyadan, son bir yıl içerisinde Turkcell Dergilik uygulamasında hiç giriş yapmamış kullanıcılar yararlanabiliyor. Turkcell operatöründe Instagram’a özel olarak herhangi bir Turkcell bedava Instagram paketi bulunmamaktadır.

Lakin Turkcell’de birçok hediye internet paketi mevcut. Eğer siz de son bir yıl içerisinde dergilik uygulamasına hiç giriş yapmadıysanız ve kampanyadan yararlanmak istiyorsanız Google Play veya App Store uygulamalarına giriş yaparak Turkcell Dergilik uygulamasını indirebilir, ardından da 1 GB ücretsiz hediye internetinizi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Ayrıca Turkcell’in geliştirmiş olduğu yerli arama motoru Yaani’yi indiren Turkcell müşterileri de hediye internet kazanıyor. Turkcell Yaani’yi indirip en az bir arama yapan Turkcell kullanıcıları haftalık 1 GB internet paketi kazanıyor. Ayrıca uygulamayı kullanmaya devam edip 10 gün boyunca en az 20 arama yapan kullanıcılar ek olarak 1 GB internet daha kazanıyor.

Kısacası Turkcell’in özellikle bedava Instagram paketi bulunmuyor ancak diğer Turkcell bedava internet kampanyalarından yararlanarak Instagram uygulamasına da ücretsiz bir şekilde erişebilirsiniz.

Turkcell Instagram Kampanyası Nasıl Yapılır?

Turkcell’de geçerli olan Instagram kampanyasından faydalanabilmek için sizlerde Turkcell’in bedava internet veren uygulamalarından herhangi birini indirerek ve bu uygulamaları kullanarak bunu başarabilirsiniz. Turkcell’de şuan için sadece Instagram’a özel bir paket hediye bulunmamaktadır lakin hediyeleri çoktur. Turkcell bedava Instagram paketi için sizlerde GollerCepte uygulamasını telefonunuza indiriniz ve bu uygulama ile birlikte hediyeler kazanabilirsiniz.


 1. Melike diyor

  TURKCELL?

 2. Nurcan diyor

  Internet isiyorum

 3. Mehmet diyor

  Çok çok iyi harika

 4. Melisa diyor

  Bu uygulamalari hepsi var bende zaten

 5. Fatma atahan diyor

  Turkcell yeni yıl için hediye internet vermiyor mu ?

 6. Gaye diyor

  Türkcell’i çok seviyorum her zaman hediye veriyor o yüzden en iyi hat Türkcell teşekkürler Türkcell ?❤️

 7. Fatma diyor

  Beş yıldız hakediyor

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet