Türk Telekom Tamamla 15 GB Bedava internet

6 220

Türk Telekom Tamamla 15 GB Bedava internet Akıllı telefonların hayatımıza girmesi ile beraber bu telefonları daha aktif kullanabilmemiz için cep telefonu üzerinden internete girmenin de önemi artmış durumdadır. İnternetsiz cep telefonu kalmaması ve de operatörlerin 4.5 G’ye geçmesi ile birlikte de Türk Telekom tamamla hediye internet  kullanımı daha çok hızlanmış fakat aynı zamanda da daha fazla bir internet tüketimi gerçekleşmiştir.

Operatör firmalarının 4.5 G’ye geçmesi ile birlikte tüketicilere sundukları ücretsiz ya da indirimli internet paketlerinin de süresinin dolmasıyla müşterilerin Türk Telekom tamamla hediye internet hakkındaki merakları da artmıştır.

Müşterilerine her daim en iyi hizmeti en uygun fiyatlar ile sunmayı hedefleyen Türk Telekom, 12 ay pakette kalma sözü veren müşterilerine uygun fiyatlı paket fırsatları sunmaktadır. Bununla beraber sizlerde Türk Telekom bedava internet paketleri yazına giderek buradaki daha önceden hiç denemediğiniz bütün paketleri deneyebilirsiniz.

Türk Telekom Tamamla 15 GB Kampanyası Nedir?

Türk Telekom firmasının müşterilerine sunduğu bu Türk Telekom tamamla 15gb bedava internet kampanyası sadece 12 ay bu pakette kalma sözü veren kişiler için uygulanmaktadır. Aksi taktirde paketin uygulanması ise söz konusu değildir. Bununla beraber bu kampanya kapsamında verilen internetler o ay ki dönem sonuna kadar geçerlidir. Dönem sonunda kullanılmayan internetler sıfırlanır ve yeni ayda yeniden 15 GB olarak işlemi girer.

Son olarak ise bu paket mevcut tarifelerin 15 GB’ a tamamlanması olarak gerçekleşmektedir. Örneğin; 7 GB internet paketi olan bir kişi bu Türk Telekom 15gb bedava internet kampanyasından 7 GB’a ek olarak tanımlanan 8 GB internet ile yararlanabilmektedir.

Türk Telekom Tamamla 15 GB Hediye İnternet Paketi

Türk Telekom’un müşterilerine sunduğu bu avantajlı Türk Telekom tamamla 15gb bedava internet kampanyası her şeyden önce 4.5 G ile uyumlu ve sim kartı bu internete uyumlu hale getirilmiş kişilerin hatlarında kullanılabilmektedir.

Bunun dışında bu kampanya; BİMCELL, PttCell, TeknoSaMobil gibi hatlar ile uyumlu değildir. Bu hatlar dışında kalan ve internet paketi 7 GB ve üzeri olan tüm paket sahipleri bu avantajlı Türk Telekom 15gb bedava internet kampanyasından yararlanabilmektedir.

Bu pakete katılmak için Türk Telekom tamamla kampanyası nasıl yapılır sorusuna da cevap olarak, cep telefonları üzerinden TAMAMLA 15GB yazıp 5555 numaralı telefona mesaj atınız. Bu mesajdan sonra gelen onay mesajı ile bu pakete geçebilirsiniz. Bu paketin aylık ücreti ise 19 TL’dir. Bu avantajlı paket Türk Telekom tamamla kampanyası nasıl yapılır hakkındaki diğer detaylar ise;

 • Paket dahilinde kişilerin telefon hatlarına tanımlanan bu internetler sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olmaktadır.
 • Bu kampanyadan sadece faturalı hat sahipleri yararlanabilmektedir.

 1. Müslim köksal diyor

  Kampanyalarınız çok güzel harika

 2. Emine diyor

  Çok memnunum

 3. Osman diyor

  Çok güzel kampanyası

 4. Mustafa diyor

  Benim tarife 20 gb ben faydalana biliyormuyum eyer fadalaniyorsam ne kadar internet geli..?

 5. İsmail mert diyor

  Gercekten super bir kampanya

 6. Murat diyor

  Tm söz veriyorum

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet