Türk Telekom Sil Süpür Her Ay 10 GB Bedava İnternet

0 55

Efsane Tarifelere Girenlere 2020 Yılı Sonuna Kadar Aylık 10 GB Hediye Paketi

Türk Telekom Sil Süpür Her Ay 10 GB Bedava İnternet  Türk Telekom bedava internet uygulamalarına bir yenisini ekledi ve yepyeni bir kampanya paketi ile abonelerinin yüzünü güldürdü. 10 Temmuz 2020 ve 10 Ekim 2020 tarihleri arasında katılımı yapılacak olup, Sil Süpür uygulamasına katılan yeni müşterilerine 31 Aralık 2020 tarihinde sona erecek olan ve Türk Telekom aracılığı ile sunulan Efsane tarifelere girenlere 2020 sonuna kadar aylık 10 GB hediye internet kampanyası kullanıma girdiği günden bu yana ilgi görmeye devam ediyor.

Türk Telekom Sil Süpür Her Ay 10 GB Bedava İnternet Kampanyasına Katılım Şartları

Türk Telekom Sil Süpür Her Ay 10 GB Bedava İnternet Kampanyasına Katılım Şartları

Türk Telekom; Prime Efsane 20, Efsane 12 ve Efsane 8 tarifelerine geçerek ve ardından Sil Süpür uygulamasına katılan yeni abonelere sunmuş olduğu bir hizmet olarak yılsonuna kadar müşterilerine her hafta sunulan hediye mobil internet miktarının aylık toplamı tam tamına 10 GB.

Türk Telekom her yıl gerçekleştirdiği mobil konuşma, kısa mesaj ya da bedava internet kampanyaları ile cazip tekliflerini müşterilerinin hizmetine sunarken, son kampanyası ile yeni aboneleri bünyesine eklemeye devam ediyor.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

10 Temmuz ve 10 Ekim tarihleri arasında başka bir operatörden Türk Telekom’a numara taşıma suretiyle ya da yeni bir mobil hat alımında Efsane 12, Efsane 8, ve Prime Efsane 20 tarifelerinden herhangi birine gelen ve sonrasında Sil Süpür uygulamasına üye olan yeni abonelere özel olan türk telekom 10 GB internet hediyesi 31 Aralık 2020 tarihine kadar haftada bir olmak üzere müşterilere sunulmaktadır.

Türk Telekom’un Efsane tarifelerine girenlere 2020 sonuna kadar vereceği aylık 10 GB hediye internet kampanyasından yararlanan faturalı mobil hat kullanıcılarının hediye internet kullanımı müşteri hizmetleri tarafından tanımlanıp onaylandıktan sonra abonelere tanımlama ile ilgili kısa mesaj gönderiliyor. Sözü geçen kısa mesajın aboneye gönderilmesinin ardından hediye internet kullanıma açılıyor.

Türk Telekom 10 GB Hediye İnternetin Kullanımı

Mobil hattı başka bir operatörden taşıyarak ya da yeni hat alımı ile Üye olunan Sil Süpür uygulamasından gelecek olan hediye internet, kimi aboneler her haftanın Çarşamba günü kimi aboneler ise her haftanın Cuma günü sabah 06.00 ya kadar yüklenmektedir. Bedava internet kullanımının yükleneceği günün hangisi olduğu Sil Süpür kampanyası ile ilgili olarak Türk Telekom mobil işlemler uygulaması aracılığı ile öğrenilebiliyor.

Müşterilere sunulan bedava internet bazı uygulamalarda kullanıma dahil değildir; örneğin WhatsApp  kullanım paketleri kapsamında hizmet veren görüntülü arama özelliği dahil değildir. Hediye internet kampanyasından;  TTNET, Avea, Türk Telekom ve dahil olan grup şirketleri arasında paylaşmak suretiyle ortak verileri işleme izni bulunan aboneler faydalanabiliyor.

Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Fırsatı

Kampanya Kapsamında Kullanılmayan Hediye İnternet

efsane-tarifelerle-bedava-internet

Efsane tarifelere girenlere 2020 sonuna kadar alık 10 GB internet hediyesi kullanımı kapsamında, kullanılmamış olan bedava internet hizmeti geçerlilik süresi dolduğunda hesaptan silinir ve kampanya kapsamında müşterilere sunulmuş olan internet hizmetinin bitmesi durumunda, söz konusu mobil hatta tanımlı olan başka bir kampanya ya da paket bulunmuyorsa yapılan kullanımlar abonenin kendi mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilmeye devam ediyor.

Mobil hat kullanıcısının kullandığı hattın iptal olmasına sebebiyet vermesi, hattın iptal olması, faturalı hattan faturasız hatta geçilmesi ya da aynı şekilde faturasız hattan faturalı hatta geçiş yapılması durumları ve hattın bir başka mobil operatöre taşınması durumunda; bu işlemlerin gerçekleştirilmiş olduğu tarihten itibaren mevcut kampanya iptal edilmektedir.

Türk Telekom bünyesinde hediye olarak verilen 10 GB bedava internet hakkı üçüncü kişilere devredilemez ve farklı bir mobil hatta transfer edilemez. Ayrıca kampanya kapsamında hizmete sunulmuş olan cepten internet sadece yurt içinde kullanım için geçerlidir. Yurt dışı kullanıma açık bir hizmet değildir.

Türk Telekom 10 GB Hediye İnternet Kampanya Geçerlilik Süresi

Efsane 8, Efsane 12 ve Prime Efsane 20 gibi efsane tarifelere girenlere 2020 sonuna kadar 10 GB internet hediye kampanyası kapsamında verilen hediye internetin geçerlilik süresi söz konusu hediyenin türüne göre değişkenlik gösterir.

 


Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet