Türk Telekom Bi Dünya Fırsat Bedava internet

18 272

Türk Telekom Bi Dünya Fırsat Bedava internet Eski adıyla Türk Telekom avantaj şimdiki adıyla Bi’ Dünya fırsat olan Türk Telekom uygulaması müşterilerine bir çok güzelliği sunmaya devam ediyor. Eğer Türk Telekom kullanıcısıysanız Bi’ Dünya fırsat uygulamasıyla çok büyük indirimler yakalayabilirsiniz. Türk Telekom bi dünya fırsat bedava internet kampanyası ile beraber sizlerde her salı günü şanslı salı kampanyasından faydalanarak bedava internet paketi kazanın.

Bi’ Dünya Fırsat uygulaması nasıl yapılır?

İlk olarak play store veya app store`ye girip uygulamayı yüklemeniz gerekmektedir. Yükledikten sonra uygulamaya girip telefon numaranızı yazın birkaç saniye içinde gelen güvenlik kodunu uygulamaya girin. İşte bu kadar basit 60 saniye içinde kayıt oldunuz. Şanslı Salı kısmına girerek sistem tarafından rastgele seçilen hediyenizi alabilirsiniz. Türk Telekom şanslı salı bedava internet paketleri için sizlerde Bi Dünya Fırsat uygulamasını indirmeniz gerekmektedir.

Bi’ Dünya Fırsat uygulaması ile neler yapılır?

Teknolojiden, eğlenceye, mobilyadan, tatile kadar çeşitli birçok fırsattan yararlanabilirsiniz. Otel rezervasyonların da yüzde elliye varan tasarruf sağlayabilirsiniz. Sadece otel değil, tatil için araç kiralarken de Bi’ Dünya fırsat ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Benim yaşadığım şehirde böyle fırsatlar olmaz diye üzülmeyin! Çünkü Bi’ Dünya Fırsat uygulaması size en yakın konumdaki fırsatları gösterir bu sayede tüm fırsatlara ulaşımı kolaylıkla sağlarsınız. Türk Telekom bi dünya bedava internet paketi sadece uygulama üzerinden tanımlanmaktadır. Uygulama üzerinden yol tarifinizi alıp fırsata ulaşabilirsiniz. Uygulama telefonunuz da yüklüyken yeni fırsat geldiği an bildirim telefonunuza gelir bu sayıda siz haberdar olup hem yakınlarınızla paylaşabilirsiniz hem de kendiniz alabilirsiniz.

Bi’ Dünya Fırsat uygulamasından alınan fırsat kodları nasıl kullanılır?

Bi’ Dünya fırsat uygulamasından kazanmış olduğunuz kodları kampanya yapan şirketin web sitesine girerek veya şirketin mağazalarına gidip oradaki yetkilelerle konuşarak fırsat kodlarını kullanabilirsiniz. Tabi kampanya için şirketler bazı şartlar koyuyorlar bunları da fırsat bölümünde şirketlerin detay sayfalarına girerek öğrenebilirsiniz.

Bi’ Dünya Fırsat uygulamasında fırsat kodu veren şirketler

American Life:  İngilizce kurslarında %45 indirim sağlayan kod veriyor. Bu ingilizce öğrenmek isteyenler için ve özellikle dil öğrencileri için büyük bir şans. Bu kampanyaya Bi’ Dünya Fırsat uygulamasında ücretsiz katılabilirsiniz. Türk Telekom bedava internet paketleri için sizlerde daha önceden paylaştığımız Türk Telekom bedava internet adlı yazımıza göz atabilirsiniz.

Alamo: Araç kiralamada %40 indirim sağlıyor. Bu fırsat uzak yola gidecekler ve tatile çıkacaklar için gerçekten tasarruf sağlar.  Normalde diğer araç kiralama mağazalarında fazla para vererek zarara girebilirsiniz ancak Bi’ Dünya Fırsat sayesinde ücretsiz bir şekilde kod alarak uygun fiyata araba kiralayabilirsiniz.

TveK: 50 TL ve üzeri kitap alışverişlerinde 10 TL indirim sağlıyor. Kitapseverler ve öğrenciler için harika bir fırsat. Özellikle liseye geçiş, üniversiteye geçiş ve kamu personeli seçme sınavına girecek öğrencilere büyük indirim sağlar. Öğrenciler özellikle böyle kampanyaları daha çok takip eder. Özellikle kitap, kırtasiye indirimleri daha çok rağbet görür.

Bi’ Dünya Fırsat kampanyalarına sadece mobil uygulama üzerinden değil aynı zamanda sms ile de katılabilirsiniz. Kampanya adı boşluk T.c kimlik numarası yazıp 6262`ye mesaj atabilirsiniz. Ancak bu işlem de sms ücreti alınır.


 1. Nuri Balkan diyor

  Neden sadece watsap bip yerli malı değilmi bip için 4gb internet verseniz fena olmazdı.

 2. Kaźım diyor

  İyi bir uygulama

 3. salih diyor

  Saģolun

 4. Anonim diyor

  Yorumunuz…eniyisi türksel

 5. Tuna diyor

  bedava internet nerde ?

 6. Görkdm diyor

  Biraz geç kalmış olabilirsiniz

 7. Tülay diyor

  Bedava internet

 8. Simge diyor

  Güzel

 9. aylin diyor

  Ama olmuyor ki

 10. Tufan diyor

  Bı bok yok bayram hediyesi diyorsunuz yok insanları kandırmayın

 11. Fitnaz diyor

  Harika bisey

 12. Ahmet diyor

  Türk Telekom faturalıya hiç bişey vermiyor memnun değilim ve kimseye de onermiyorum türk Telekom faturalıya gelen varsa gelmesin

 13. Yağız diyor

  Biraz daha önem verin bize

 14. احمد diyor

  حسين

 15. Anonim diyor

  Hiç bedava yok yok yokk

 16. Abdulmohammad azizi diyor

  Merhaba

 17. Ali diyor

  Türktelekomdan hiç bi fayda göremiyorum böyle insanları kandırmayın

 18. Sünnete diyor

  Zamanları dolmuş bunların

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet