Türk Telekom Bedava WhatsApp

19 1.653

Türk Telekom Bedava WhatsApp Diğer operatörlerin aksine Türk Telekom, kullanıcıları için sınırsız WhatsApp kullanımını içeren paketi her ne kadar güzel düşünülmüş olsa da bu kampanyadan sadece Türk Telekom faturalı kurumsal müşterileri yararlanabiliyor. Sizlerde Türk Telekom Bedava WhatsApp kampanyasını yaparak hattınıza ek paketin tanımlanmasını sağlayabilirsiniz.

Kampanyaya dahil olabilmek için tek şart faturalı kurumsal abone olunması. Eğer siz de Türk Telekom faturalı kurumsal abonesiyseniz “UCRETSIZ” yazıp 5555’e göndererek WhatsApp’ı ücretsiz olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer bireysel Türk Telekom kullanıcısıysanız ne yazık ki bu kampanyadan yararlanamazsınız. Ancak buna rağmen pek çok Türk Telekom kampanyasına dahil olarak ücretsiz internet paketlerine sahip olabilir, bu sayede de WhatsApp’a ücretsiz erişebilirsiniz.

Türk Telekom Selfy Bedava WhatsApp

Türk Telekom Selfy ile de bedava WhatsApp yapabilirsiniz, bunun için hemen sizde ANLIK MESAJLASMA yazıp 4545’e SMS göndermeniz durumunda hattınıza bedava WhatsApp paketinin tanımlanmasını kısa sürede sağlayabilirsiniz. Türk Telekom’un sunmuş olduğu pek çok yeni kampanya ile siz de hiçbir ücret ödemeden bedava internet paketlerine sahip olabilirsiniz.

Son haftalarda Türk telekom müşterileri tarafından beğenilen ve ücretsiz internet kazanmak için en çok tercih edilen yöntem Türk Telekom’un yeni getirmiş olduğu “Sil-Süpür” etkinliği oldu. Sil Süpür kampanyasından kazanacağınız normal bedava intenet paketiyle de bedava WhatsApp kullanabilirsiniz. Ayrıca daha fazla Türk Telekom paketleri için sizlerde Türk Telekom bedava internet kampanyasına göz atabilirsiniz.

Bu etkinlik kapsamında Türk telekom kullanıcıları haftada bir Türk telekom Online işlem uygulamasına giriş yapıp ekranlarının silerek oldukça iyi hediyeler kazanıyor. Bu kampanya kapsamında genellikle haftalık 10 GB internet veya aylık 5 GB internet kazanabilirsiniz. Bu etkinliğe tüm Türk telekom faturasız müşterileri haftada bir kez olmak üzere katılabilir.

Türk Telekom Bedava WhatsApp Kampanyası

Türk Telekom bedava WhatsApp paketleri için hemen sizde Selfy’li olup Mor Hediye kampanyasından faydalanabilirsiniz. Türk Telekom ücretsiz WhatsApp paketi için MOR HEDİYE yazıp 5555’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Türk telekom Online işlemler internet sitesi üzerinden kredi kartı ile ödeme yapan tüm Türk telekom müşterileri ücretsiz olarak 1 GB internet paketine sahip oluyor. Bu kampanyadan yararlanabilmek için, yükleme yapmadan önce “1GB KAZAN” yazıp 5555’e göndermeniz gerekiyor. Gerekli SMS işlemlerini uyguladıktan sonra kredi kartınız ile TL yüklemesi gerçekleştirip ücretsiz 1 GB internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Türk Telekom Yeni Üyelere 4GB Kampanyası

Bu kampanya kapsamında yeni Türk telekom üyeleri 4 GB hediye internet ve konuşmada kullanmak üzere 40 TL bakiye kazanıyor. Bu kampanyadan yararlanabilmek için “BALLI 4GB” yazarak 2070’e SMS göndermeniz yeterlidir.

Türk Telekom bedava WhatsApp paketi için WHATSAPP yazıp 4545’e SMS göndererek bunu yapabilirsiniz.


 1. Gara Solucan diyor

  Hepsini Sallamislar bosuna denemeyin 🤣

 2. Berfin diyor

  Yazılan herşeyi denedim hiçbiri olmadı yazıklar olsun ne biçim hatsınız ya türkcell hiç beni internetsiz bırakmazdı yakında geçiş yapacam

 3. Anonim diyor

  Bali 4gb

 4. Hatice diyor

  Whatsapp hediye internetini kullanirken faturaya ucret yansiyomu acil cvp lutfen

 5. Dilan diyor

  Türk telekomun hangi kampanyasına müşteri alıyo hepsi mi müşteri alımına kapandı

 6. Buket diyor

  Hediye paketiniz hic yok ya internet faturalilarada hediye verin

 7. Yasin diyor

  Beleş internet

 8. Şümeysa diyor

  Herkeste oluyor mu bu paketler

 9. melek diyor

  turktelefondan cok memnunum tskurler

 10. Şukran diyor

  Bu ne ya hic internet yok hattimi tasicam

 11. Bahar diyor

  4.5 G’li iseniz 4.5G çarpı iki paketini ben denedim oluyor. 3 ay 10 GB verdi bana ??

 12. Cengiz yuce diyor

  Hediye dakika ve hediye internet istiyorum

 13. Cengiz diyor

  Hiç hediyeniz yok

 14. Serhat diyor

  Banada yardimci olun hic biri olmuyor bende

 15. Şehadet diyor

  Ramazan hediye İnterneti yok mu

 16. esma diyor

  Hic hediye internetiniz yok ya sabahtandr hangisini deniyosam olmuyo ya boyle giderse turk telekomdan cikicam ya

 17. Merve diyor

  Hiç hediye internetiniz yok

 18. Osman diyor

  Çok güzel bişey tavsiye ederim

 19. ahmed diyor

  Açıklamalar kısa ve daha net olursa
  Sürekli aynı şeyler tekrar edilmezse daha iyi olur bence

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet