Türk Telekom Bedava Konuşma Paketi

21 740

Türk Telekom Bedava Konuşma Paketi Türk Telekom’un sunduğu bedava konuşma paketleri ile beraber sizlerde sevdiklerinizi ücretsiz olarak arayın. Türk Telekom mobil kullanıcılarına özel olarak sunulmuş olan kampanyaları deneyerek bedava konuşma paketine sahip olabilirsiniz.

Peki, 2020 yılında Türk Telekom bedava konuşma paketi nasıl yapılır? İlk etapta bu kampanyadan faydalanabilmek adına hattınızın mutlaka Türk Telekom olması gerekmektedir. Daha sonrasında sizlerde telefonunuzun SMS bölümünden 9090’a ücretsiz olarak PAKET yazıp göndermeniz durumunda hattınıza 50 dakika konuşma paketi tanımlanacaktır. Türk Telekom operatörü teknoloji geliştikçe gelişen mobil cihazlar için daha fazla kampanya yapmaktadır.

Bu kampanyaların çoğu Türk Telekom hediye dakika paketleri yerine Türk Telekom bedava internet paketleridir. Bu güncel olan hediye internet paketlerini kullanmak istemiyorsanız yine Türk Telekom’da geçerli olan hediye dakika paketlerini kullanmaya devam edebilirsiniz.

Türk Telekom Bedava Konuşma Paketi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom hediye konuşma paketlerinizi hemen hattınıza tanımlayıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Hattınız Türk Telekom ise sizlerde deneme paketlerini deneyerek Türk Telekom’dan bedava konuşma paketinizi alabilirsiniz. Türk Telekom bedava konuşma paketi için ilk etapta telefonunuzdan SMS ile DENEME yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Türk Telekom’da ücretsiz konuşma paketlerinin haricinde sadece Türk Telekom’lular ile geçerli olan 2.000 dakika konuşma paketi kampanyasından da faydalanabilirsiniz. Sadece şebeke içi geçerli olan kampanyadan faydalanmak için ise hemen sizde “MILYON” yazıp 3527’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Türk Telekom Faturasız Hediye Konuşma Paketi

Türk Telekom operatöründe en fazla kullanılan Türk Telekom hediye konuşma paketlerinden biri de sadece faturasız kullanıcıların kullanabileceği gece paketidir. Hattınız faturasız ise sizlerde 30TL veya üzeri yüklemelerde sadece geceleri kullanabileceğiniz hediye konuşma paketini kullanabilirsiniz.

Kampanyadan sadece her gün akşam 21.00 ile sabah 09.00 arasında faydalanabilirsiniz ve bu kampanyadan faydalanabilmek için 30TL veya üzeri TL yüklemeniz gerekmektedir. TL yükleme işlemlerinizi yaptıktan sonra veya yapmadan önce sizlerde GECE yazıp 4545’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Her Yöne Bedava Konuşma Kampanyası

Türk Telekom operatöründe şuan için geçerli olan faturasız kullanıcılar adına düzenlenmiş olan bedava konuşma paketi kampanyası mevcuttur. Bu kampanyadan hemen faydalanmak isteyen Türk Telekom’lu kullanıcılar günde sadece 1 saat boyunca her yönü ücretsiz olarak arayabilirler. Kampanyadan faydalanabilmek için 30TL veya üzeri TL yükleme işlemi yaptıktan sonra sizlerde HERYONE DK yazıp 5555’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Her hafta 13:00-14:00 saatleri arasında geçerli olan kampanyadan sadece kadın Türk Telekom müşteri faydalanabilirler. Kampanyayı yapabilmek için sizde HERYONE DK yazıp 5555’e mesaj göndermeniz gerekmektedir.


 1. mehmettezcan diyor

  awea her yöne2gbinternet istiyorum

 2. mehmet tezcan diyor

  awea heryöne2gb internet istiyorum

 3. Mehmet diyor

  Türk telekoma ilk geçtiğimde iyiydi şuan berbat hiç bir güzel avantajları kalmadi

 4. Anonim diyor

  Aga adamlar işi saglam yapiyorlar sizede tavsiye ederim

 5. Velat diyor

  Aga adamlar süper kampanyalar yapiyorlar bence takipte kalin

 6. Velat diyor

  Gerçekten çok ii

 7. Hazal diyor

  Türk telekomu beğenerek kullanıyorum. Çöl memnunum. Tavsiye ediyorum.

 8. mehmettezcan diyor

  awea bedava konuş.ak istiyorum

 9. mehmet tezcan diyor

  bedava internet almak istiyorum lütfen yardımcı olun

 10. Mehmet diyor

  Süper

 11. mehmet diyor

  ?????

 12. Sami diyor

  Sizin ben verdiniz indernedi taa bilmem neresini sikim

 13. asyan diyor

  Anladim sagilun

 14. Berke diyor

  Eğer geçerliyse çok iyi

 15. Sezai aslan diyor

  Evet turk telekom sahte kadar operator

 16. Cahit diyor

  Cok iyi

 17. HANIFE diyor

  Guzel bi hat memnunum

 18. Mehmet diyor

  Türk Telekom müşterilerini kandırıyor Türktelekom dolandırıcı bir operatör haline gelmiş

 19. Gursel diyor

  Bu ne yav hepsi kapanmis sizler hic bir sey yok sikildim aveadan degistirecem hatdinizi

 20. Burak diyor

  Çok iyi beğendim

 21. Mehmet diyor

  ii

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet