Tarama Kategorisi

Türk Telekom Kampanyaları

Türk Telekom hiç şüphesiz Ttnet alt yapısı ile kullanıcılarına internet hizmeti sağlayan en büyük firmalar arasında yer alır. Hatta diğer evde internet kullanmak isteyen mobil internet firmalarının da alt yapısını sağlamaktadır. Müşterilerine en güzel kampanyaları sunan Türk Telekom, çoğu zaman bedava internet hizmeti sunmaktadır. İnternet sektörünün lideri konumunda olan Türk Telekom, paket aşımı derdi olmadan adil kullanım kotası ile sınırsız internet kullanmanızı sağlar. Son derece uygun olan sınırsız internet paketleri ile hızlı ve kesintisiz internet ayrıcalığını yaşarsınız.

Çoğu kişi sınırsız interneti kullanırken, internetin yavaşladığından şikayetçi olur. Türk Telekom’un adil kullanım kotasını kaldırma uygulaması vardır. Ekstra ücret ödeyerek hızlı interneti her daim kullanabilirsiniz. 2020 yılının başlaması ile yepyeni bir Türk Telekom ile karşılaştık. Türk Telekom yeni kurumsal çizgisiyle 2020 yılına çok iddialı bir giriş yaptı.

Türk Telekom, Avea ve Ttnet’in birleşmesi ile yepyeni dev kampanyalarda beraberinde geldi. Son derece kapsamlı olan 3 şirketin güçlerini birleştirmesi ile farklı kampanyalar yapılmaya, yeni avantajlı tarifeler kullanıcılara sunulmaya başlandı. Avea’lı ve Ttnet’li kullanıcıların tek bir çatı altında birleşmesi ile 2020 Türk Telekom bedava internet kampanyalarına da start verilmesi beklenmektedir. Ttnet’in internet alt yapısı ile Avea’nın kapsama alanının Türk Telekom’un tecrübesi ile birleşmesi birbirinden güzel ve kapsamlı kampanyaları da beraberinde getirecektir. Artık Avea ve Ttnet yok, tek Telekom Türk Telekom var. Tüm kullanıcılar artık tek çağrı merkezinden müşterilerine hizmet verecek. Eğer Ttnet’li iseniz, Avea’nın konuşma paketlerini yararlanmakta zorlanmayacaksınız. Avea kullanıcısı iseniz, Ttnet’in ayrıcalıklı internet paketlerinden kolaylıkla yararlanabileceksiniz. Yani artık sizde bir Türk Telekomlu olacaksınız.

Türk Telekom Kampanyaları Nasıl Yapılır?

Fiber internetin gücünü mobile taşıyabilecek, evde, işte, kurumsal ve bireysel internet kullanıcılığınızda hızlı ve kesintisiz interneti kullanabileceksiniz. 4.5 G kullanımında liderliği hedefleyen Türk Telekom, fiber internet alt yapısını 206 bin kilometreye kadar genişletmiş durumdadır.

Ayrıca Türk Telekom, sağlam alt yapısı ile telefon, mobil, internet ve televizyon yayıncılığında köklü değişimlere yol açmayı hedeflemektedir. Üç büyük firmanın birleşmesiyle dev bir dijital ağ oluşturuldu. Kapsama alanı kalitesi ve fiber ağ ile hızlı internet devri başlıyor. Türk Telekom abonesi olmak artık bir ayrıcalık olacak gibi görünüyor.

vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet