Hakkımızda

2018 yılının en sıcak aylarında kurulduk, kendimizden bahsetmeden önce sitemize sponsor olan GNET İnternet Telekomünikasyon A.Ş. çok teşekkür eder ve kendilerinin başarılarını dileriz. Bedava internet kelimesinde önemli sıralamalar elde etmiş olan Uğur Mumcu tarafından kurulmuştur. Her yıl düzenli olarak Google tarafından ödüller almakta olan Uğur Mumcu tarafından sponsor desteğimiz sürekli olarak devam etmektedir. Kampanyalar konusunda sizleri bilgilendirmek ve sizlere daha uygun fiyattan internetten alışveriş yapmanız konusunda sizleri sürekli olarak bilgilendirmeyi görev edindik.

2019 Ocak ayında İstanbul – Kadıköy’de açılacak olan ofisimizi ziyaret ederek sizlerde bizimle birer kahve içebilir ve editörlerimizle tanışabilirsiniz. Hatta Uzay konusunda kendi çapında sürekli araştırmalar yapmakta olan Ahmet Bey ile tanışarak bu konular hakkında birçok bilgiye olun.

vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet vodafone bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet türk telekom bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet bedava internet